T-Mobile rozda klientom iPhone’y 7 na 20. urodziny

Operator telefonii komórkowej T-Mobile postanowił nagrodzić klientów, którzy korzystają z jego usług od dnia powstania firmy. Ci, którzy posiadają konto abonenckie od 1996 roku, otrzymają w ramach prezentu nowego smartfona Apple – iPhone 7.

(fot. Thomas Pflaum / FORUM)

Telefony zostaną przekazane do rąk klientów za darmo w dniu premiery telefonu w Polsce – 23 września 2016 roku. Na bonus załapią się tylko klienci, którzy podpisali umowę o świadczenie usług telefonicznych 16 września 1996 roku – w dzień uruchomienia działalności operatora Era – i korzystają z nich nieprzerwanie do dziś.

Zgodnie z doniesieniami medialnymi, wśród klientów telekomu tylko 53 osoby są uprawnione do odebrania darmowego iPhone’a 7. Biorąc pod uwagę upraszczanie procesu migracji klientów po między usługodawcami i coraz większą konkurencją cenową i premiowaniem przychodzących klientów, taki wynik i tak wydaje się dobry.

Według danych za I kw. 2016 roku, T-Mobile osiągnęło 21,8 proc. kontraktowych kart SIM w rynku komórkowym w Polsce. To czwarty wynik – największym kawałkiem tortu mogło pochwalić się Orange (27,8 proc.). Na podium znalazł się również Plus/Cyfrowy Polsat (26,9 proc.) i Play (23,5 proc.). Należy jednak pamiętać, że T-Mobile z początkiem roku wyczyściło bazę aktywnych kart SIM, eliminując z bazy danych te karty, z których nie dokonywano regularnych połączeń wychodzących.

Mateusz Gawin

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 ~OloBolO

A ja mam o d 7 grudnia 1996 i nic od firmy nie dostanę, a był okres, że co miesiąc 5 stówek płaciłem za abonament

! Odpowiedz
0 1 ~abonent

Promocja dla pracowników Ery, T-mobile kryptoreklama za małą kasę.Żenada.A może podarować ludziom którzy lojalnie płacą abonament przynajmniej od 2006 r. i to byłoby coś.

! Odpowiedz
0 5 ~daffa

53 osoby x dajmy na to 4 tyś. PLN = 212 000 PLN - 23% VAT to daje 172 300 PLN. Globalna firma rozda na swoje 20-lecie 172 tyś. PLN, a wy robicie z tego sensacje. Żenada!

! Odpowiedz
0 6 ~wartoczytać

W dniu rozpoczęcia działalności. Obstawiam, że max tylko jedna z 53 osób to klient i to znajomy tych 53 pracowników którzy w sami ze "sobą" podpisali umowy.

! Odpowiedz
1 7 ~Baca

Dyrektorzy i właściciele zrobili sobie sami prezent, ale gra pod publikę... hahahaa
Kto inny by trzymał telefon w Erze przez 20lat?

! Odpowiedz
7 1 ~anett

komentuje chyba sama konkurencja;) nie wiem gdzie znajdziecie tańszy abonament i większy zasięg terytorialny...
ja rozumiem, że można mieć swoje zdanie i każdy swoje chwali, bo myśli, że ma wszystko najlepsze ale trzeba oddać honor i być fair względem innych,
ja osobiście nie zamieniłabym na żadną inną sieć...

! Odpowiedz
0 2 ~Term

Największy zasięg? Kiedy jest roaming międzysieciowy? Co ty bredzisz?

! Odpowiedz
0 1 ~Chociażby

VIRGIN, PLAY Chociażby ;) ;) ;)

! Odpowiedz
0 10 ~ja

Chyba "lojalnym" klientom, "wiernym" to można być wyznawcą.

! Odpowiedz
0 12 ~Iphon-6

Elita zrobiła sobie sama prezent :))

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne