REKLAMA

Samsung znów daje dodatkowe 250 zł za stary telefon

2018-01-22 09:03
publikacja
2018-01-22 09:03
Samsung znów daje dodatkowe 250 zł za stary telefon
Samsung znów daje dodatkowe 250 zł za stary telefon
fot. Dado Ruvic / / Reuters

Samsung ponownie ruszył z promocją "Witaj nowy!", w której oferuje bon w wysokości 250 zł za odsprzedanie starego smartfona. Skorzystać mogą klienci, którzy zdecydują się na zakup najnowszych modeli producenta.

Poprzednia edycja promocji "Witaj piękny! Żegnaj stary!" odbywała się na przełomie września i października zeszłego roku. Tak jak wtedy, od 19 stycznia Samsung oferuje swoim klientom dopłatę do sprzedawanego starego smartfona w wysokości 250 zł niezależnie od jego wyceny. Z promocji skorzystać mogą osoby, które zdecydują się na zakup modeli Galaxy S8/S8+, Galaxy A8, Galaxy Note8 oraz Galaxy Tab S3.

By otrzymać kod zwiększający wycenę smartfona o wspomniane 250 zł, należy skorzystać z aplikacji Samsung Members. Pobrany stamtąd kod będzie dostępny w dniu aktywacji nowego telefonu. Dużym ułatwieniem jest to, że stare urządzenie odbierze od klienta kurier (bez dodatkowych opłat) w podanym przez niego terminie.

Jak w poprzedniej edycji partnerem producenta w promocji jest firma AsGoodAsNew Gmbh, która zajmuje się wyceną i skupem starszych smartfonów. Po dokonanej weryfikacji stanu urządzenia pieniądze zostaną przelane na podane przez użytkownika konto. Samsung podaje, że może być to nawet 1720 zł zwrotu.

Z oferty - która trwa do 31 marca br. - mogą skorzystać również wszyscy klienci, którzy zamówili model Galaxy A8 w przedsprzedaży.

DU

Źródło:
Tematy
Wyprodukuj wodę pod własną marką

Wyprodukuj wodę pod własną marką

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
and00
Fenomenalna firma, Sony XA, w stanie dobrym ale bez ładowarki wyceniło mi na 7,15€, nowy był za 1200...
go_ral
to i tak nieźle ze chciało im się bawić w paserkę. pewnie pudełka i dowodu zakupu też nie miałeś

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki