REKLAMA

SYNEKTIK S.A.: Umowa w sprawie dystrybucji robotów aptecznych BD Rowa

2021-11-17 09:55
publikacja
2021-11-17 09:55
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 31 / 2021
Data sporządzenia: 2021-11-17
Skrócona nazwa emitenta
SYNEKTIK S.A.
Temat
Umowa w sprawie dystrybucji robotów aptecznych BD Rowa
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:

Zarząd Synektik SA („Spółka”) informuje, że w dniu 15 listopada 2021 r. Spółka podpisała umowę z Becton Dickinson Rowa Germany GmbH z siedzibą w Kelberg w Niemczech („BDR”) w sprawie współpracy między Spółką a BDR w zakresie sprzedaży na polskim rynku robotów aptecznych BD Rowa.

Na mocy zawartej umowy Spółka została wyłącznym dystrybutorem na Polskę w sektorze aptek szpitalnych dla systemów robotycznych BD Rowa. Spółka będzie odpowiadała za sprzedaż, instalację oraz serwis systemów, dostawę akcesoriów, szkolenia personelu aptek szpitalnych i kwestie marketingowe. Umowa została zawarta na okres do 30 września 2023 r. z możliwością przedłużenia. Pozostałe warunki porozumienia nie odbiegają od zapisów powszechnie stosowanych w tego typu kontraktach.

Systemy BD Rowa dla aptek szpitalnych to zintegrowane urządzenia robotyczne oraz specjalistyczne oprogramowanie optymalizujące proces przygotowywania, magazynowania i wydawania leków na potrzeby oddziałów. Systemy dają możliwość tworzenia indywidualnych rozwiązań dla danej placówki, obniżenia kosztów, zmniejszenia ryzyka wystąpienia błędów oraz zwiększenia bezpieczeństwa pacjentów w szpitalach.

Informacja o podpisaniu przedmiotowej umowy została uznana przez Zarząd Synektik za istotną, ponieważ sprzedaż zaawansowanych urządzeń z obszaru terapii jest jednym ze strategicznych obszarów rozwoju zawartych w Strategii Rozwoju Grupy Kapitałowej Synektik na lata 2017-2021.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-11-17 Cezary Kozanecki Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki