1,0150 zł
2,11% 0,0210 zł
Soho Development SA (SHD)

Powołanie Zarządu na nową kadencję.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 12 / 2019
Data sporządzenia: 2019-03-20
Skrócona nazwa emitenta
SOHO DEVELOPMENT
Temat
Powołanie Zarządu na nową kadencję.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Soho Development S.A. ("Spółka") informuje, iż Pan Maciej Wandzel oraz Pan Mariusz Omieciński zostali powołani na nową kadencję Zarządu rozpoczynającą się w dniu 20 marca 2019 r.

Pan Maciej Wandzel nadal będzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu Spółki zaś Pan Mariusz Omieciński funkcję Członka Zarządu.

Poniżej przedstawiamy aktualizację w stosunku do poprzednio podawanych informacji o członkach zarządu Spółki.

Pan Maciej Wandzel jest współwłaścicielem spółki Aulos 1 sp. z o.o., która jest znaczącym akcjonariuszem Emitenta.
Pan Maciej Wandzel ma 49 lat, studiował prawo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz ukończył Program Zaawansowanego Zarządzania (AMP) na IESE Business School (Universytet Nawarry). Jest członkiem Stowarzyszenia Absolwentów IESE oraz Polskiej Rady Biznesu.

Maciej Wandzel jest udziałowcem następujących spółek prowadzących działalność gospodarczą: Padrone Capital sp. z oo, Ago Holding sp. z oo, Ago Holding sp. z oo s ka komandytowa, Kenzad sp z o.o., Kenzad sp z o.o s.p. komandytowa.

Ponadto jest udziałowcem w spółkach: Grochowska 301/305 sp. z o.o, Grochowska 301/305 sp. z oo – ska komandytowa, Orkan Real Estate sp. z o.o., Orkan Real Estate sp. z o.o., - spółka komandytowa ww. podmioty realizują projekty nieruchomościowe. Maciej Wandzel uzyskał zgodę Rady Nadzorczej na prowadzenie działalności deweloperskiej w tym zakresie. Poza tym nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Emitenta, jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu konkurencyjnej spółki kapitałowej lub członek organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej,

Maciej Wandzel jest członkiem Rady Nadzorczej Abstra Sp. z o. o.
W przeszłości był udziałowcem i zasiadał w organach wielu podmiotów gospodarczych, o czym Emitent informował przy okazji poprzedniego powołania do składu Zarządu.

Pan Maciej Wandzel nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Pan Mariusz Omieciński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej – kierunek Finanse i Bankowość. Posiada również kwalifikacje ACCA.

Od września 2011 r. pełnił funkcję członka zarządu Soho Development S.A. (wcześniej Black Lion Fund S.A.). Jest również członkiem zarządu spółek Recycling Park Sp. z o.o. i Recycling Park Kamionka Sp. z o.o. Pełnił wcześniej funkcję członka zarządu w spółce Soho Factory Sp. z o.o., Carint Scanmed Sp. z o.o. oraz innych spółkach z grupy Soho Development S.A., był wiceprezesem zarządu Scanmed Multimedis S.A., członkiem zarządu Galeria Centrum Sp. z o.o. i zajmował stanowisko z-cy dyrektora finansowego spółek Vistula&Wólczanka S.A. oraz Wólczanka S.A. i dyrektora finansowego w Hollywood Video Sp. z o.o. Mariusz Omieciński ma wieloletnie doświadczenie w pełnieniu funkcji dyrektora finansowego, w tym w zakresie rachunkowości, sprawozdawczości, finansów przedsiębiorstw, finansowania inwestycji i transakcji kapitałowych.

Pan Mariusz Omieciński zasiadał w radach nadzorczych spółek między innymi z sektora nieruchomości, medycznego oraz odzieżowego.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem, Pan Mariusz Omieciński nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Emitenta, jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu konkurencyjnej spółki kapitałowej lub członek organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej. Pan Mariusz Omieciński nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-03-20 Maciej Wandzel Prezes Zarządu
2019-03-20 Mariusz Omieciński Członek Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.