REKLAMA
Tour de spółki

Maciej Witucki nowym prezydentem Konfederacji Lewiatan

2019-06-27 14:14
publikacja
2019-06-27 14:14

Maciej Witucki został wybrany prezydentem Konfederacji Lewiatan, Henryka Bochniarz objęła stanowisko przewodniczącej rady głównej - poinformowała w czwartek organizacja.

/ Work Service

W komunikacie podano, że podczas zgromadzenia ogólnego Konfederacji Lewiatan wybrano nowe władze. Dodano, że stanowisko prezydenta objął dotychczasowy wiceprezydent Maciej Witucki, który w ubiegłym roku uzyskał rekomendację zarządu.

"Jesteśmy prawdziwym głosem biznesu, oferującym administracji doskonałą ekspertyzę krajową i międzynarodową" – powiedział, cytowany w komunikacie, Maciej Witucki, który wcześniej m.in. był prezesem TP SA.

Konfederacja Lewiatan jest polską organizacją biznesową, reprezentującą interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Skupia ponad 4 tys. 100 firm zatrudniających w sumie ponad 1 mln osób. Jest członkiem Rady Dialogu Społecznego. Należy także do BusinessEurope - największej europejskiej organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE. (PAP)

autor: Radosław Jankiewicz

rkj/ amac/

Źródło:PAP
Tematy
Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki