REKLAMA

LIBERTY: Zmiana terminu publikacji raportu rocznego za rok 2011

2012-06-14 17:50
publikacja
2012-06-14 17:50
Dodaj Bankier.pl w Google
Zarząd Liberty Group S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka") przekazuje do publicznej wiadomości, iż w dniu wczorajszym otrzymał od biegłego rewidenta informację, że opinia i raport z badania sprawozdania finansowego za rok 2011 zostanie Spółce przekazane do dnia 27 czerwca 2012 roku.
W związku z powyższym ulega zmianie termin przekazania raportu rocznego Emitenta ogłoszony w raporcie 1/2012. Dniem publikacji raportu rocznego za 2011 będzie dzień 27 czerwca 2012 roku a nie 14 czerwca 2012 r.
Spółka ma świadomość niedotrzymania terminu przewidzianego w pkt 14.2 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO, natomiast nie wynika on z zaniedbania spółki.


Podstawa prawna:
§ 6 ust. 14.2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"
oraz pkt 16a zasad dobrych praktyk spółek notowanych na rynku NewConnect.


Osoby reprezentujące spółkę:

  • Zbigniew Berkowicz - Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki