REKLAMA

Kredyt Bank zmienia cennik ROR i kart

Wojciech Boczoń2012-09-21 14:01analityk Bankier.pl
publikacja
2012-09-21 14:01
Od października będzie obowiązywał nowy cennik w Kredyt Banku. Bank likwiduje program „Razem”, wprowadza warunkową opłatę za Ekstrakonto Plus i podwyższa niektóre opłaty. Klienci będą mieli też mniej bankomatów do dyspozycji.

Od 1 października oprócz bankomatów własnych Kredyt Banku, na preferencyjnych warunkach będzie można wypłacać gotówkę z bankomatów Euronetu i BZWBK. Za wypłatę z bankomatów Cash4You, BGŻ, Invest Bank, Global Cash i Krakowskiego Banku Spółdzielczego bank będzie pobierał standardową opłatę – taką, jaką pobiera w przypadku obcego bankomatu. Zapis ten nie będzie dotyczył klientów, którzy korzystają z pakietów ze wszystkimi bankomatami bez prowizji.

Bank likwiduje program „Razem”. Dla posiadaczy rachunków wycofanych już z oferty i objętych programem oznacza to wzrost opłat za prowadzenie konta. Ekstrakonto S będzie kosztowało 7,99 zł, Ekstrakonto Profit 9,99 zł, a Ekstrakonto VIP 15,99 zł. Pojawi się też miesięczna opłata w wysokości 1 zł przy bezpłatnym dotychczas koncie Junior, a konto Student będzie kosztowało 2 zł. Karta debetowa będzie kosztowała 4 zł, jeśli klient nie dokona trzech operacji.

Bank wprowadzi opłatę warunkową do swojego sztandarowego produktu – Ekstrakonta Plus. To ten najwyżej oprocentowany na rynku ROR (7 proc. do kwoty 3 tys.) reklamowany przez duet Mann - Materna. Do tej pory rachunek był bezwarunkowo bezpłatny, teraz będzie bezpłatny tylko przy wpływach miesięcznych z tytułu wynagrodzenia na poziomie 1 tys. zł. Jeśli taka suma nie wpłynie na konto, bank pobierze 7 zł prowizji.

Więcej szczegółów w serwisie PRNews.pl

Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl
w.boczon@bankier.pl
Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący branżowego serwisu PRNews.pl. Autor cyklu raportów "Polska bankowość w liczbach". Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Dwukrotnie nominowany do nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka oraz laureat tej nagrody w 2014 r. Finalista Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Clubu Polska za 2019 r.

Tematy
Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki