REKLAMA

Kredyt Bank zmienia cennik ROR i kart

Wojciech Boczoń2012-09-21 14:01analityk Bankier.pl
publikacja
2012-09-21 14:01
Od października będzie obowiązywał nowy cennik w Kredyt Banku. Bank likwiduje program „Razem”, wprowadza warunkową opłatę za Ekstrakonto Plus i podwyższa niektóre opłaty. Klienci będą mieli też mniej bankomatów do dyspozycji.

Od 1 października oprócz bankomatów własnych Kredyt Banku, na preferencyjnych warunkach będzie można wypłacać gotówkę z bankomatów Euronetu i BZWBK. Za wypłatę z bankomatów Cash4You, BGŻ, Invest Bank, Global Cash i Krakowskiego Banku Spółdzielczego bank będzie pobierał standardową opłatę – taką, jaką pobiera w przypadku obcego bankomatu. Zapis ten nie będzie dotyczył klientów, którzy korzystają z pakietów ze wszystkimi bankomatami bez prowizji.

Bank likwiduje program „Razem”. Dla posiadaczy rachunków wycofanych już z oferty i objętych programem oznacza to wzrost opłat za prowadzenie konta. Ekstrakonto S będzie kosztowało 7,99 zł, Ekstrakonto Profit 9,99 zł, a Ekstrakonto VIP 15,99 zł. Pojawi się też miesięczna opłata w wysokości 1 zł przy bezpłatnym dotychczas koncie Junior, a konto Student będzie kosztowało 2 zł. Karta debetowa będzie kosztowała 4 zł, jeśli klient nie dokona trzech operacji.

Bank wprowadzi opłatę warunkową do swojego sztandarowego produktu – Ekstrakonta Plus. To ten najwyżej oprocentowany na rynku ROR (7 proc. do kwoty 3 tys.) reklamowany przez duet Mann - Materna. Do tej pory rachunek był bezwarunkowo bezpłatny, teraz będzie bezpłatny tylko przy wpływach miesięcznych z tytułu wynagrodzenia na poziomie 1 tys. zł. Jeśli taka suma nie wpłynie na konto, bank pobierze 7 zł prowizji.

Więcej szczegółów w serwisie PRNews.pl

Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl
w.boczon@bankier.pl
Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący branżowego serwisu PRNews.pl. Autor cyklu raportów "Polska bankowość w liczbach". Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Dwukrotnie nominowany do nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka oraz laureat tej nagrody w 2014 r. Finalista Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Clubu Polska za 2019 r.

Tematy
Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki