REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Festiwal "Bieszczadzkie Anioły" w Cisnej

2007-08-15 22:09
publikacja
2007-08-15 22:09
W Cisnej rozpoczął się festiwal "Bieszczadzkie Anioły". To już siódma edycja tej imprezy. Tegoroczny Festiwal Sztuk Różnych zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Przez pięć dni w gminie Cisna miłośnicy piosenki "nieobojętnej" będą mogli usłyszeć między innymi: Antoninę Krzysztoń, Wolną Grupę Bukowina, Sklep z Ptasimi Piórami, Roberta Kasprzyckiego z zespołem, Tomasza Wachnowskiego i tradycyjnie - jak co roku - Stare Dobre Małżeństwo.

Festiwal "Bieszczadzkie Anioły" to nie tylko koncerty, ale też inne wydarzenia artystyczne, takie jak: teatr dźwięku i światła, spotkania z poetami i autorami książek związanymi z Bieszczadami, wystawa malarska oraz targi sztuki. Jak co roku odbędzie się także Turniej Jednego Wiersza "Bieszczadzkie Dusioły" i konkursowy przegląd piosenki bieszczadzkiej.

Odbędzie się również pokaz sprawności tamtejszych GOPR - owców. Na zakończenie festiwalu, między innymi w Cerkwi w Łopience, odbędzie się "Msza za wędrującego" czyli uroczystości w intencji 70 - tych urodzin Edwarda Stachury z muzyką i śpiewem Starego Dobrego Małżeństwa.
Źródło:IAR
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki