REKLAMA

Dębica ograniczy produkcję opon do końca 2016 roku

2016-10-28 22:16
publikacja
2016-10-28 22:16

Firma Oponiarska Dębica ograniczy produkcję opon w listopadzie i grudniu 2016 roku, co jest związane z ograniczeniem wielkości zamówień przez firmę Goodyear, głównego akcjonariusza i kluczowego klienta eksportowego spółki - poinformowała Dębica w komunikacie.

W porównaniu do planów produkcji ograniczenia będą wynosiły w odniesieniu do opon do pojazdów osobowych - 23,19 proc. w listopadzie i 43,25 proc. w grudniu, a w odniesieniu do opon do pojazdów ciężarowych 5,22 proc. w listopadzie i 33,81 proc. w grudniu.

"W wyniku ograniczenia produkcji prognozowana produkcja w 2016 r. będzie niższa o 3,02 proc. w odniesieniu do opon do pojazdów osobowych i 3,86 proc. w odniesieniu do opon do pojazdów ciężarowych w porównaniu do planów produkcyjnych na 2016 r." - napisano w komunikacie Dębicy.

Dębica zapowiada, że ograniczenie produkcji opon w listopadzie i grudniu może mieć negatywny wpływ na wyniki finansowe spółki. (PAP)

pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (6)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Dżejms
WSI i inne SB tanio nas sprzedały. Niestety ale naród był rozbrojony i esbecja tylko miała broń. Teraz z resztą niewiele lepiej. To jak mamy wywierać presję na biurwie aby o nas dbała a nie o obcych? Debile siedzą w urzędach? Sami? Wszyscy? Żaden nie kumaty? Nie wiedzą że trzeba o swoich dbać? Macie propozycje jak WSI i inne SB tanio nas sprzedały. Niestety ale naród był rozbrojony i esbecja tylko miała broń. Teraz z resztą niewiele lepiej. To jak mamy wywierać presję na biurwie aby o nas dbała a nie o obcych? Debile siedzą w urzędach? Sami? Wszyscy? Żaden nie kumaty? Nie wiedzą że trzeba o swoich dbać? Macie propozycje jak ich nawrócić na patriotyzm? Czy to trzeba wypalić rozgrzanym żelazem raczej? Coś musimy zrobić bo giniemy. Kobiety widzą że zero perspektyw i nie chcą rodzić. Wymieramy. Działać trzeba natychmiast.
~Virtuoz odpowiada ~Dżejms
Z tej drogi nie ma juz powrotu. Powrót był możliwy 10 lat temu.
do 20 lat będzie reset i bankructwo. Później rola wasala zachodnich krajów.
~wolnyrynek
widać że cenzura zapanowała nawet na bankierze.... nie można na pis na pisać bo wytną.... ale pewnie innych można oczerniać do woli.... co za kraj.... lepsze dębica goodyeara niż żeby w rękach pisu była....

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki