REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Citibank Handlowy z siecią komórkową Plus na jednej karcie

2007-03-19 09:40
publikacja
2007-03-19 09:40
Citibank Handlowy podpisał umowę o współpracy w zakresie wydania kredytowej karty cobrandowej z Polkomtel S.A., wiodącym operatorem telefonii komórkowej w Polsce. Tym samym oferta banku zostanie poszerzona o kartę skierowaną do określonego segmentu klientów.
Karta Citibank-Plus będzie adresowana do klientów sieci Plus. Będzie łączyć w sobie wszystkie zalety karty kredytowej Citibank oraz dodatkowe korzyści, przygotowane specjalnie z myślą o abonentach Plusa. Wprowadzenie wspólnej oferty Citibanku i Polkomtel S.A. umożliwi obu partnerom zbudowanie głębszej relacji z klientami poprzez zaoferowanie im nowatorskiego produktu łączącego usługi telekomunikacyjne z bankowymi. Karta będzie dostępna do końca bieżącego roku.

Citibank Handlowy jest jednym z głównych banków korporacyjnych Polkomtel S.A. Współpracuje ze spółką od chwili jej powstania w 1996 roku w zakresie finansowania (w tym kredyty krótko- i długoterminowe, organizacja emisji obligacji) oraz oferując kompleksowe rozwiązania bankowości transakcyjnej.


Citibank Handlowy / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki