REKLAMA

CMC Markets zaprasza inwestorów na bezpłatne seminaria edukacyjne w 8 miastach

2018-09-21 15:16
publikacja
2018-09-21 15:16

CMC Markets prowadzi regularne działania edukacyjne skierowane do inwestorów indywidualnych. W ciągu ostatnich dwóch lat firma zorganizowała w sumie już 58 szkoleń stacjonarnych w różnych miastach w Polsce, na które zgłosiło się łącznie ponad 3200 osób, a także liczne webinaria.

Nowa seria szkoleń odbędzie się w 8 miastach. Będą to kolejno: Gdynia (sobota 29.IX), Wrocław (wtorek 9.X), Szczecin (środa 10.X), Poznań (czwartek 11.X), Rzeszów (środa 17.X), Katowice (czwartek 18.X), Warszawa (sobota 20.X) oraz Kraków (sobota 17.XI). Aż trzy z tych wydarzeń (w Gdyni, Warszawie i Krakowie) przyjmą formę całodniowych, sobotnich konferencji edukacyjnych, podczas gdy pozostałe szkolenia będą odbywać się wieczorami w dni robocze.

Wysoki poziom merytoryczny zapewni fachowość prowadzących. Z inwestorami spotkają się eksperci z doświadczeniem zarówno trenerskim, jak i traderskim. Są to specjaliści, których można określić mianem „artystów rynków”, którzy mają na swoim koncie nie tylko własne sukcesy inwestycyjne, ale też wkład w rozwój społeczności traderów w Polsce. Wystąpią: Dawid Augustyn, Maksymilian Bączkowski, Piotr Głowacki, Piotr Grela, Jacek Kubrak, Marcin Tuszkiewicz oraz Marcin Wenus.

Program seminariów obejmuje różnorodne zagadnienia z zakresu inwestowania, tak aby mogły one stanowić możliwie kompleksowe źródło wiedzy dla inwestorów. Wśród nich znajdą się następujące tematy:

  • Współczesna analiza techniczna: Jak korzystać z poziomów DiNapolego, z rynkowych trendów lub z podejścia kontrariańskiego?
  • Jakie aktywa inwestycyjne wybierać: Poruszanie się na rynkach akcji i indeksów giełdowych, walut i kryptowalut, a także surowców; Najlepsze i najgorsze inwestycje przełomu 2018 i 2019 r.
  • Jak dobrać horyzont czasowy inwestycji? Optymalne momenty wejścia i wyjścia z rynku.
  • Psychologia inwestowania: Jak zachować spokój i uniknąć błędów wynikających z emocji?

Hasło przewodnie szkoleń, „Artyści rynków”, nawiązuje do serii wywiadów, jakie analityk CMC Markets Michael McCarthy przeprowadził z inwestorami i ekspertami o uznanej reputacji w międzynarodowym środowisku inwestorów. Uczestnicy najnowszej edycji seminariów edukacyjnych uzyskają dostęp do zapisu tych rozmów w formie książki oraz podcastów. Wśród ekspertów dzielących się swoimi radami znajdują się m.in.: Raoul Pal, współzałożyciel portalu Real Vision oraz były pracownik Goldman Sachs; Ray Barros, bohater i autor publikacji o tradingu oraz były zarządzający funduszem hedgingowym; Jack Schwager, autor książek z serii „Market Wizards”; Ticky Fullerton, była dziennikarka ekonomiczna Sky News i zastępca dyrektora w grupie Credit Suisse; czy Brett Steenbarger, autor książek na temat psychologii inwestowania.

„Niekiedy mówi się, że inwestowanie jest sztuką. Rzeczywiście, wyzwania, jakie napotykają traderzy i artyści, są podobne – w obu przypadkach początki bywają trudne, a droga do sukcesu wyboista i kręta. W obu przypadkach można też uczyć się od mistrzów. Taka właśnie idea przyświeca naszej najnowszej serii szkoleń. Ich uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z doświadczonymi praktykami z polskiego środowiska traderskiego. Oprócz tego, otrzymają dostęp do wywiadów z zagranicznymi autorytetami, z których również będą mogli czerpać wiedzę i inspirację. Serdecznie zapraszam do udziału w naszych spotkaniach” – mówi Maciej Leściorz, dyrektor ds. sprzedaży i edukacji w CMC Markets.

Więcej informacji o najnowszych szkoleniach CMC Markets dla inwestorów, w tym program poszczególnych spotkań, a także formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: https://www.cmcmarkets.com/pl-pl/konferencja.

Źródło:
Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki