REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Biomed-Lublin ma umowę dot. rejestracji i dystrybucji leku Onko BCG 100 w Turcji

2020-04-08 18:50
publikacja
2020-04-08 18:50
Dodaj Bankier.pl w Google

Biomed-Lublin ma umowę z turecką firmą farmaceutyczną Valentis dotyczącą współpracy w zakresie rejestracji, dostawy i dystrybucji leku Onko BCG 100 w Turcji - podała spółka w komunikacie. Łączna minimalna wartość zamówień w pierwszych pięciu latach obowiązywania umowy po rejestracji produktu, została określona na 40 mln zł.

Biomed-Lublin ma umowę dot. rejestracji i dystrybucji leku Onko BCG 100 w Turcji
Biomed-Lublin ma umowę dot. rejestracji i dystrybucji leku Onko BCG 100 w Turcji
fot. Tomasz Ras / / Puls Biznesu

Umowa została zawarta na dziesięć lat, począwszy od daty uzyskania rejestracji produktu na rynku tureckim, a następnie będzie automatycznie przedłużana na kolejne pięcioletnie okresy dodatkowe.

W komunikacie podano, że Biomed udzielił dystrybutorowi prawa do sprzedaży i dystrybucji ONKO na terytorium Turcji po uzyskaniu rejestracji produktu na tym rynku.

Spółka współpracuje z dystrybutorem od 2016 r. i sprzedawała produkt na zasadzie import permit, tj. bez rejestracji w Turcji.

Onko BCG to jeden ze strategicznych produktów Biomedu Lublin. Wykorzystywany jest do leczenia nowotworów pęcherza. (PAP Biznes)

Wakacje na giełdzie

doa/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy

Komentarze (2)

dodaj komentarz
inter-necik
To jest lek na nowotwór pęcherza, a nie na koronawirusa.
silas1990
Ależ tu będzie odpał jutro

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki