REKLAMA

BAH ma warunkową zgodę Jaguar Land Rover na przedłużenie umowy importerskiej do 31 III 2021 r

2019-06-14 07:06
publikacja
2019-06-14 07:06

Spółka zależna British Automotive Holding otrzymała od Jaguar Land Rover warunkową zgodę na przedłużenie terminu obowiązywania umowy importerskiej do 31 marca 2021 r. - poinformował BAH w komunikacie.

/ fot. REUTERS/Brendan McDermid / FORUM

British Automotive Holding podał, że warunkiem uzyskania przedłużenia obowiązywania umowy importerskiej jest uzyskanie w okresie kwiecień 2019 – marzec 2020 poziomu sprzedaży nowych samochodów w liczbie 4.370 sztuk.

"Zgodnie ze stanowiskiem przedstawionym przez JLR, po spełnieniu powyższego warunku okres obowiązywania Umowy Importerskiej zostanie przedłużony do dnia 31 marca 2021 r." - napisano w komunikacie.

BAH ocenia, że sprzedaż na takim poziomie jest możliwa do zrealizowania, jednakże "zarząd nie ma pewności, iż warunek ten się ziści, a także, że dojdzie do przedłużenia obowiązywania Umowy Importerskiej do dnia 31 marca 2021 r."

"Jednocześnie Emitent uznaje toczące się rozmowy i negocjacje z JLR w sprawie terminu i warunków przedłużenia Umowy Importerskiej za zakończone" - napisano w komunikacie.

Pod koniec maja spółka zależna British Automotive Holding otrzymała od Jaguar Land Rover zaproszenie do negocjacji w sprawie przedłużenia umowy importerskiej, która wcześniej została wypowiedziana

W sierpniu 2018 roku BAH informował, że Jaguar Land Rover Limited wypowiedział spółce zależnej British Automotive Holding umowę importerską. Zgodnie z treścią wypowiedzenia, umowa wygasnąć miała 1 sierpnia 2020 roku. 

seb/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki