REKLAMA

80-latek wygrał na loterii dzięki temu, że zapomniał okularów

2021-04-17 10:00
publikacja
2021-04-17 10:00
fot. PHOTOPQR/L'ALSACE / FORUM

80-letni Brytyjczyk wygrał ponad 116 tys. funtów w loterii EuroMillions dzięki temu, że zapomniał okularów i zagrał na chybił trafił, zamiast wybrać własne liczby - poinformował serwis BBC News.

Denis Fawsitt zawsze stawiał na liczby związane z datami urodzin członków swojej rodziny. Kiedy jednak kupował kupon na losowanie 16 marca w sklepie w miejscowości Hatton w Derbyshire, musiał zagrać na chybił trafił.

"Zdałem sobie sprawę, że zapomniałem okularów i próbowałem wybrać swoje numery, ale po prostu nie mogłem" - opowiadał Fawsitt, cytowany przez BBC News. "Poszedłem zapłacić za gazety i poprosiłem panią za ladą o chybił trafił" - mówił.

"Po tym, co wydarzyło się w sklepie, miałem dziwne przeczucie, że wygramy. Powiedziałem mojej żonie Ann tego wieczoru, że czuję, że wygramy dużo" - dodał.

Wygrał 116 124 funtów. Za te pieniądze on i jego 75-letnia żona planują przebudować dom i ogród oraz kupić nowy telewizor, rozglądają się także za kuchenką elektryczną i materacem piankowym.

Para, która ma dwie córki, dwóch wnuków i wnuczkę, chce również przekazać część wygranej rodzinie. "Mieliśmy swój czas, teraz jest ich... te pieniądze pomogą im bardziej niż nam" - powiedziała Ann Fawsitt.

kib/

Źródło:PAP
Tematy
Kredyt balonowy jak abonament na samochód

Kredyt balonowy jak abonament na samochód

Komentarze (1)

dodaj komentarz
kris74keh
Wygrał , po czym zgubił kupon z powodu alzheimera.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki