REKLAMA
Początek gorący, a to dopiero rozgrzewka! Ruszyły Wakacje na Giełdzie

    4MASS S.A.: Rozpoczęcie realizacji projektu inwestycyjnego

    2025-10-01 17:24
    publikacja
    2025-10-01 17:24
    Spis treści:

    1. RAPORT BIEŻĄCY

    2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

    3. INFORMACJE O PODMIOCIE

    4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

    KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
    Raport bieżący nr 26 / 2025
    Data sporządzenia: 2025-10-01
    Skrócona nazwa emitenta
    4MASS S.A.
    Temat
    Rozpoczęcie realizacji projektu inwestycyjnego
    Podstawa prawna
    Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
    Treść raportu:
    Zarząd 4MASS S.A. z siedzibą w Wołominie („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w związku z otrzymaniem decyzji Starosty Wołomińskiego w sprawie udzielenia pozwolenia na budowę, rozpoczyna realizację projektu inwestycyjnego polegającego na budowie budynku usługowego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną na nieruchomości Spółki w Wołominie, przy ul. Kobyłkowskiej 2. Realizacja projektu będzie przebiegać w dwóch etapach.

    Pierwszy etap obejmie budowę podziemnego zbiornika wody do celów przeciwpożarowych. Rozpoczęcie robót planowane jest na 1 października 2025 roku, a zakończenie prac przewidywane jest na koniec 2025 roku. Szacunkowy koszt realizacji etapu wyniesie 300 tys. zł netto.

    W ramach drugiego etapu planowane jest wzniesienie budynku usługowego o powierzchni zabudowy 1.168,10 m2 wraz z pełnym zagospodarowaniem terenu, w tym budowę miejsc parkingowych, budowę odcinków instalacji zewnętrznych oraz przebudowę dróg wewnętrznych, placów manewrowych i chodników. Rozpoczęcie prac planowane jest w latach 2026-2027. Szacunkowy koszt realizacji etapu wynosi ok 8 mln zł netto.

    Spółka zakłada finansowanie inwestycji przede wszystkim ze środków własnych, jednocześnie nie wykluczając możliwości pozyskania dodatkowych źródeł finansowania, w tym z kredytu bankowego.

    Załączniki
    Plik Opis

    MESSAGE (ENGLISH VERSION)

    INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

    PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
    Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
    2025-10-01 Joanna Kasperska Prezes Zarządu
    2025-10-01 Sławomir Lutek Członek Zarządu
    2025-10-01 Bolesław Porolniczak Członek Zarządu
    Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
    Tematy
    Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.
    Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią dla aktywnych – czerwiec 2026 r.

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz

    Powiązane:

    Polecane

    Najnowsze

    Popularne

    Ważne linki