REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

14ZACH: Uzyskanie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu

2008-05-21 17:43
publikacja
2008-05-21 17:43
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 14 / 2008
Data sporządzenia: 2008-05-21
Skrócona nazwa emitenta
14ZACH
Temat
Uzyskanie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
Treść raportu:
Zarząd Zachodniego Funduszu Inwestycyjnego NFI S.A. (Fundusz) informuje, że w dniu dzisiejszym uzyskał informację od spółki Praga z Okna Sp. z o.o. (podmiot pośrednio zależny od Funduszu) o tym, że w dniu 16 kwietnia 2008 r. decyzja Prezydenta m. st. Warszawy nr 80/PRD/08 ustalająca warunki zabudowy i zagospodarowania terenu należącego do spółki Praga z Okna Sp. z o.o. znajdującego się przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie stała się ostateczna. Potwierdzenie uprawomocnienia się decyzji zostało wydane w dniu 20 maja 2008 r.

Zgodnie z opracowaną przez projektantów planowanego osiedla analizą chłonności, uzyskane warunki zabudowy pozwalają na osiągnięcie zakładanej przez Fundusz powierzchni sprzedawanej mieszkań oraz usług na łącznym poziomie około 120-130 tys. m2.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2008-05-21 Rafał Mateusiak Prezes Zarządu
2008-05-21 Marcin Rulnicki Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~re
120 tyś m2 x 1 tyś zł zysku = 120 mln - a z tego co wiem to 1 tyś zysku na 1 m2 uzyskuje się w Poznaniu w średnim miejscu - może być 2 x więcej !!! -:)

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki