REKLAMA
ZASADY PROMOCJI

YAWAL S.A.: Zawiadomienie akcjonariusza o nabyciu akcji

2014-04-03 18:02
publikacja
2014-04-03 18:02
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 9 / 2014
Data sporządzenia: 2014-04-03
Skrócona nazwa emitenta
YAWAL S.A.
Temat
Zawiadomienie akcjonariusza o nabyciu akcji
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Yawal S.A. z siedzibą w Herbach ("Spółka") informuje, że w dniu 3 kwietnia 2014 r. w związku z art. 69 ust. 1 pkt 1 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, otrzymał od spółki Lutzen Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zawiadomienie o nabyciu akcji Spółki ("Zawiadomienie").
Zgodnie z Zawiadomieniem w dniu 31 marca 2014 r. Lutzen Sp. z o.o. dokonała nabycia 860.000 akcji Spółki.
Przed transakcją nabycia Lutzen Sp. z o.o. posiadał 0 akcji Spółki stanowiących 0% udziału w kapitale zakładowym Spółki oraz 0 głosów stanowiących 0% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.
Po transakcji nabycia Lutzen Sp. z o.o. posiada 860.000 akcji Spółki stanowiących 16,56% udziału w kapitale zakładowym Spółki oraz 860.000 głosów stanowiących 9,80% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.
Zgodnie z zawiadomieniem nie ma podmiotów zależnych od Lutzen Sp. z o.o., które posiadają akcje Yawal oraz nie ma osób, o których mowa w art. 87 ust. 1 pkt 3 lit. c ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2014-04-03 Edmund Mzyk Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Wyjątkowa wyprzedaż Ford Pro. Poznaj najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki