Rośnie konkurent dla Revoluta

Fintech Twisto, którego partnerem strategicznym jest ING Bank Śląski, liczy, że w 2022 roku z usług spółki będzie korzystało 0,5 mln klientów w Polsce - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele spółki.

Twisto do tej porty oferował płatności w 300 sklepach internetowych, firma umożliwiała odroczenie termin zapłaty za zakupy do 45 dni.

Fintech podał w poniedziałek, że wprowadził do oferty połączoną z aplikacją kartę płatniczą, dzięki czemu z jego usług można korzystać w każdym sklepie online i tradycyjnym, w Polsce i za granicą - wszędzie, gdzie akceptowany jest Mastercard.

Twisto powstało w Czechach. Wśród udziałowców są grupa ING oraz towarzystwo ubezpieczeniowe Uniqa.

PAP/ BPL

Źródło: Bankier24
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 edab

Twisto ma potencjał. Zarejestrowałem się i przy rejestracji wpisałem kod TWI$TO, a w aplikacji pojawiło mi się darmowe 50 zł na zakupy.

! Odpowiedz
0 1 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
7 0 racek

Jak już masz kartę revolut to pewnie będziesz się zastanawiał po co ci kolejna?
Już odpowiadam:
1. żeby nie wpaść w limity karty revolut (wymiana waluty czy wybieranie z bankomatów) warto mieć za granicą jeszcze coś w portfelu
2. żeby za każdą kolejną wyrobioną kartę dostać jakieś 5 GBP

Załóż z gratisem 5EURO (lub 5 GBP w zależności jakie konto otworzysz) kartę monese.
Po prostu użyj kodu SZYMO648. Pobierz aplikację Monese tutaj: https://monese.app.link/ZpuUfRbMQZ?invite=SZYMO648.

Załóż kartę N26 z kontem euro. Użyj kodu polecającego szymons5511 . https://n26.com/r/szymons5511
Możesz też z GRATISEM 5GBP założyć wg mnie najleszą kartę Curve do płacenia zagranicą (ale też i w Polsce na co dzień). Oto powody dlaczego (oprócz cech samego revoluta lub monese):
a. zastąpi wszystkie posiadane w portfelu karty - portfel będzie w końcu cieńszy! W aplikacji wybieram którą kartą chcę płacić
b. przez pierwsze 90 dni z trzech wybranych sklepów będę otrzymywał dodatkowy cashback 1% (ja wybrałem BP, Lidl i Aldi)
c. W przypadku gdy zapłacę nie tą kartą, którą chciałem to do 14 dni mogę przesunąć płatność na inną kartę!
d. za wyrobienie otrzymałem bonus w wysokości 5 funtów (przy pobieraniu aplikacji na telefon wpisz koniecznie kod: N96OQ32N
e. nie muszę uzupełniać "portmonetki" (jak to jest przy karcie revolut) i w ten sposób nie blokuję niepotrzebnie pieniędzy w walucie obcej - płacę bezpośrednio z mojej polskiej karty
f. przez przenoszenie kodu miejsca płatności przez kartę Curve na moją kartę zyskuję w akcjach bonusowych - np za płatności w hotelach, restauracjach, ...
zapraszam: https://www.curve.app/join#N96OQ32N
Dodatkowo zachęcam do założenia konta służącego transferom zagranicznym.Za założenie konta i pierwszy transfer otrzymasz 10GBP!http://trgo.co/pl/r/SHuKSKKod na darmowy pierwszy transfer: DANEOK

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
6 6 smain

Mam 30 lat. W życiu zaciągnąłem jeden kredyt na 0% i posiadam revolut do transferów międzynarodowych. Po świecie chodzą jeszcze mądrzy ludzie.

! Odpowiedz
2 1 slawekkry

I na tym polega byznes, moi drodzy :)

! Odpowiedz
2 29 glewik

Przeraża mnie jak instytucje finansowe ułatwiają ludziom życie na kredyt. A zadłużanie się ludzi na potęgę dobitnie pokazuje że podstawy ekonomi powinny być przyswajane szkole od najmłodszych lat. Ale to chyba nie leży w interesie rządów partii socjalistycznych a niestety chyba tylko partie o takich poglądach mamy na wiejskiej.

A wracając do produktu z artykułu to myślę że to jest strzał w dziesiątkę, ludzie są głupi i będą to używać i płacić odsetki na potęgę.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 3 wjagus

Przerażać powinna kompletna nieznajomość finansów i ekonomii, a nie to, że ktoś głupotę i krótkowzroczność wykorzystuje.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.