REKLAMA

TAX-NET Spółka Akcyjna: Powołanie Zarządu na nową kadencję

2020-06-26 19:41
publikacja
2020-06-26 19:41
Zarząd TAX-NET S.A. informuje, iż w dniu 26 czerwca 2020 roku na posiedzeniu Rady Nadzorczej podjęto uchwały o powołaniu w skład Zarządu na nową kadencję 2 członków w osobach:

I. Paweł Głośny
Pan Paweł Głośny jest absolwentem KUL. Od roku 2008 prowadzi działalność gospodarczą w zakresie usług prawniczych. Od roku 2009 r. związany z grupą TAX-NET. Pan Paweł Głośny pełnił funkcje Prezesa Zarządu spółki TAX-NET S.A. minionej kadencji. Obecnie pełni funkcje Członka Zarządu Spółki SQ3 PARTNERS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Zgodnie z oświadczeniem pan Paweł Głośny nie został skazany za przestępstwa oszustwa w okresie ostatnich pięciu lat oraz nie otrzymał w tym okresie sądowego zakazu działania jako członek organów zarządzających lub nadzorczych w spółkach prawa handlowego.

W okresie ostatnich pięciu lat spółki, w których pan Paweł Głośny pełnił funkcje członka organu zarządzającego lub nadzorczego, nie były podmiotami objętymi upadłością, zarządem komisarycznym lub likwidacją.

Pan Paweł Głośny nie prowadzi działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności Emitenta, ani nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub osobowej, a także członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej,
Pan Paweł Głośny nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.

II. Agnieszka Kocan
Pani Agnieszka Kocan jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Kolegium Języka Biznesu na kierunku filologia w zakresie języka handlowego języka angielskiego. W latach 1993-2000 była zatrudniona w spółkach prawa handlowego na stanowiskach specjalisty ds. administracyjno-księgowych oraz asystentki zarządu. Z grupą TAX-NET jest związana od roku 2003. Pani Agnieszka Kocan pełniła funkcje Wiceprezesa Zarządu spółki TAX-NET S.A. minionej kadencji.

Zgodnie z oświadczeniem pani Agnieszka Kocan nie została skazana za przestępstwa oszustwa w okresie ostatnich pięciu lat oraz nie otrzymała w tym okresie sądowego zakazu działania jako członek organów zarządzających lub nadzorczych w spółkach prawa handlowego. W okresie ostatnich pięciu lat pani Agnieszka Kocan nie była członkiem organu zarządzającego lub nadzorczego spółek objętych upadłością, zarządem komisarycznym lub likwidacją.

Pani Agnieszka Kocan nie prowadzi działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności Emitenta, ani nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub osobowej, a także członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej,
Pani Agnieszka Kocan nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Podstawa prawna: Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt. 7 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Sytemu Obrotu - "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect"
Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki