REKLAMA
PIT 2023

SIMFABRIC S.A.: Rozpoczęcie procesu certyfikacji gry Farm Mechanic Simulator na konsolę Nintendo Switch

2020-05-06 09:44
publikacja
2020-05-06 09:44
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 24 / 2020
Data sporządzenia: 2020-05-06
Skrócona nazwa emitenta
SIMFABRIC S.A.
Temat
Rozpoczęcie procesu certyfikacji gry Farm Mechanic Simulator na konsolę Nintendo Switch
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje, iż w dniu 06 maja 2020 r. rozpoczęto proces certyfikacji gry Farm Mechanic Simulator na konsolę Nintendo Switch (dalej jako: Gra) w sklepie Nintendo eShop.

W procesie powstawania Gry Emitent odpowiedzialny jest za portowanie i wydanie Gry na konsolę. Gra Farm Mechanic Simulator przygotowywana jest w pierwszej fazie z myślą o rynku amerykańskim oraz europejskim.

Premiera Gry planowana jest na czerwiec 2020 roku przy czym Spółka zastrzega, że termin ten może ulec zmianie. O szczegółach w powyższym zakresie Spółka będzie informowała w kolejnych raportach bieżących.

Farm Mechanic jest symulatorem napraw pojazdów rolniczych, bazujący na popularnej mechanice gry znanej z takiego przeboju jak Car Mechanic Simulator. Licencja na Grę została pozyskana od głównego akcjonariusza PlayWay S.A. notowanego na rynku głównym GPW.

Farm Mechanic Simulator to pierwszy z pięciu planowanych w tym roku symulatorów przeznaczonych do portowania na konsole nowej generacji: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. Emitent planuje rozbudować portfolio symulatorów na konsole do 10 tytułów w roku 2020. Farm Mechanic będzie trzecim symulatorem z portfolio konsolowego Emitenta.

Dwa pierwsze: Farm Expert 2019 oraz Construction Machines Simulator cieszą się bardzo dużą popularnością na konsole Nintendo Switch i po sukcesie w dystrybucji cyfrowej doczekały się wersji pudełkowych, wydanych przez zachodnich dystrybutorów w Europie, Australii, Afryce Południowej i Ameryce Północnej.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-05-06 Julia Natalia Leszczyńska Prezes Zarządu Julia Natalia Leszczyńska
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki