REKLAMA

Polwax złożył wniosek o zawieszenie postępowania ws. zatwierdzenia prospektu

2019-10-22 14:54
publikacja
2019-10-22 14:54

Polwax złożył wniosek do Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego o zawieszenie postępowania ws. zatwierdzenia prospektu, sporządzonego w związku z ofertą publiczną akcji na okaziciela serii E - podała spółka w komunikacie.

/ Polwax SA

Jak podano, spółka postanowiła o zawieszeniu m.in. ze względu na prowadzone rozmowy i analizy z ThyssenKrupp Uhde Engineering Services w zakresie dotychczasowo prowadzonej inwestycji, obejmującej budowę i uruchomienie instalacji odolejania rozpuszczalnikowego gaczy parafinowych wraz z instalacjami pomocniczymi dla Polwaksu.

Zawieszenie związane jest także z procesem wyłonienia wykonawcy inwestycji przy jednoczesnym uwzględnieniu zakontraktowanych z ThyssenKrupp gwarancji na licencje technologiczne i dostarczone urządzenia.

"Z uwagi na fakt, że zakończenie powyższych działań jest istotne z punktu widzenia treści zawartych w prospekcie zawieszenie jest jedynym właściwym rozwiązaniem proceduralnym" - podano w komunikacie.

"Po zakończeniu wszystkich działań związanych z inwestycją oraz zawarciu umowy z ING Bankiem Śląskim odnośnie finansowania Inwestycji postępowanie ws. Zatwierdzenia prospektu będzie kontynuowane" - dodano.

W ocenie zarządu zawieszenie nie powinno potrwać dłużej niż do połowy stycznia 2020 roku. (PAP Biznes)

sar/ gor/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki