REKLAMA

Nowy rok, nowe lokalizacje w aplikacji mPay

2021-01-20 12:06
publikacja
2021-01-20 12:06
mPay

Zakup biletów w Elblągu i w Pabianicach oraz wygodne regulowanie należności za parkowanie na terenie kompleksu Hevelianum w Gdańsku – od stycznia jest to możliwe w aplikacji mPay.

Coraz chętniej korzystamy z mobilnych kanałów by szybko oraz wygodnie zrealizować bieżące płatności. Dotyczy to m.in. zakupu biletów komunikacji miejskiej, jak i wnoszenia opłat za parkowanie.

Elbląg i Pabianice dołączyły do społeczności mPay, Rzeszów z biletami okresowymi

Od 1 stycznia br. przejazd autobusem i tramwajem w Elblągu opłacimy w aplikacji mPay. Zakupimy w niej bilety jednorazowe i 24-godzinne. W Pabianicach mieszkańcy zyskali dostęp do wszystkich biletów oferowanych przez tamtejszy MZK. Szybko i wygodnie uregulują tam opłaty za przejazd jednorazowo –bez konieczności stania w kolejce w punkcie stacjonarnym – jak również dokonają zakupu biletu okresowego (14-, 30- i 90-dniowy) w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Od początku stycznia również rzeszowianie otrzymali nowe możliwości. Oprócz dostępu za pośrednictwem mPay do biletów jednorazowych i czasowych, mogą również nabyć te okresowe. Znacznie wcześniej mogli natomiast korzystać z szybkiej i korzystnej finansowo opcji regulowania należności za postój auta w strefie płatnego parkowania.

Parkingi Hevelianum (Gdańsk) już w aplikacji mPay

Od początku roku przez aplikację mPay uregulujemy również opłatę za postój samochodu na dwóch parkingach zlokalizowanych na terenie Hevelianum w Gdańsku. Ufortyfikowane wzgórze o wysokości ok. 50 m n.p.m., które zajmuje obszar ponad 20 ha na Górze Gradowej, to dobra opcja na spędzenie miło czasu, nawet w przypadku czasowego zamknięcia ekspozycji wewnątrz kompleksu naukowo-rozrywkowego. Kto jeszcze go nie odwiedził, niech żałuje. Kto planuje odwiedzić warto, by wiedział o nowych udogodnieniach dzięki mPay.

Użytkownik aplikacji może skorzystać z korzystnego finansowo naliczania minutowego, a dzięki funkcji start-stop, w dowolnym momencie i z poziomu swojego telefonu zakończy parkowanie. Minimalna wpłata, za pierwszą godzinę, powinna zostać wniesiona w całości, a po rozpoczęciu kolejnej godziny włączane jest rozliczanie czasu co minutę. W przypadku dolnego parkingu (przy ul. Gradowej 3) opłata minimalna to 4,2 zł za godzinę, a przy ul. 3 Maja 9 – 5,1 zł za godzinę. Opłaty obowiązują codziennie w godzinach 7:00-20:00. 

Dodatkowe korzyści dla użytkowników

mPay  zaspokaja dziś zróżnicowane potrzeby klientów związane z płatnościami dnia codziennego. Z końcem grudnia uruchomił pierwszą na rynku platformę pożyczkową w aplikacji mobilnej. Cały proces – od pozyskania finansowania „od ręki”, po spłatę całego zobowiązania – odbywa się w jednym miejscu. Więcej, oferta dla klienta jest równoznaczna z decyzją o udzieleniu finansowania, a nie – jak w przypadku innych podmiotów – ramową propozycją. Innowacja eliminuje proces potwierdzania danych osobowych czy zarobków. Nie jest też konieczna realizacja przelewu weryfikacyjnego. Zainteresowanie systematycznie wprowadzanymi przez mPay udogodnieniami dla klientów potwierdza wzrost użytkowników o blisko 84 proc. w ujęciu rocznym.

Źródło:mPay
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki