Na nieruchomościach znają się wszyscy [Quiz]

2019-11-15 07:00
publikacja
2019-11-15 07:00
YAY Foto

W którym mieście za mieszkanie zapłacimy najmniej, a gdzie najwięcej? W jaki sposób mieszkania kupują Polacy i czym kierują się w swoich wyborach? A także co czeka Cię po kupieniu mieszkania? Jeśli planujesz przeprowadzkę, sprawdź swoją wiedzę na temat rynku mieszkaniowym w naszym najnowszym quizie.

MKZ

Źródło:
Tematy
Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym. W którym banku najlepsza oferta?

Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym. W którym banku najlepsza oferta?

Advertisement

Komentarze (7)

dodaj komentarz
santa
Wydaje mi się, że w quizie kilka razy wymieszano domy z mieszkaniami. Np srednia wlk mieszkania oddanego do użytku na pewno nie wynosi 70 m2. To zawiera takze domy.
Troche dziwny ten quiz.
fermax
Kupować nie bac sie......nie długo ujemne stopy %%% i frank po 1,80... Potem w innym banku dobrac na wykończenie, tv 70 cali i vv golf.... a na końcu ..karton & caritas... ale spoko zawsze można ogłosic upadłośc...
matpoz1
Problem w tym że nie zawsze, trzeba wykazać przed sądem, że zadłużenie nie powstało na skutek lekko myślnych działań kredytobiorcy, a branie kredytu pod korek takim właśnie jest.
michalshk
Do tego kredyt indeksowany kursem bitcoina pomnożony przez średni spadek pokrywy lodowej na grenlandi i ważony współczynnikiem średniej prędkości wiatru na jowiszu.
jasiek2017
Od lat te same bajki o bańce itp a ceny dalej w górę. Już 79% Polaków uważa, że ceny w najbliższych latach będą rosły. hmmmm co zrobią Polacy? hmmm postarają się kupić mieszkanie? Zapewne będą czekać na obniżki po 50%. W końcu ykspyrty z forumowego bankiera nie mogą się mylić !
matpoz1 odpowiada jasiek2017
Dokładnie tzw. ulica zawsze ma rację, a to że wchodzi w inwestycję na górce to nie ma żadnego znaczenia.
zimeq odpowiada jasiek2017
juz nawet deweloperzy, posrednicy i finansisci od nieruchomosci mowia ze jest drogo :) jasne ze moze byc jeszcze troche drozej. ale moze tez sie okazac ze ceny wroca do jakichs sensownych granic, bo m2 za 7 pensji minimalnych za pełny etat i kawalerki za rownowartosc 350 miesięcznych pensji to jednak wartości powyżej jakiejś juz nawet deweloperzy, posrednicy i finansisci od nieruchomosci mowia ze jest drogo :) jasne ze moze byc jeszcze troche drozej. ale moze tez sie okazac ze ceny wroca do jakichs sensownych granic, bo m2 za 7 pensji minimalnych za pełny etat i kawalerki za rownowartosc 350 miesięcznych pensji to jednak wartości powyżej jakiejś wieloletniej średniej ; ) btw ja tam i tak mam mieszkanie, raczej głupio by mi było je teraz sprzedawać w tych cenach.

Powiązane: Quiz Bankier.pl

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki