REKLAMA

MLP Group ustalił cenę emisyjną akcji serii D na 69 zł

2020-10-23 08:46
publikacja
2020-10-23 08:46
Bankier.pl

Zarząd MLP Group, po zakończeniu w czwartek procesu przyspieszonego budowania księgi popytu na akcje serii D, za zgodą rady nadzorczej ustalił, że cena emisyjna wynosi 69 zł za akcję - podała spółka w komunikacie.

MLP Group podał, że złoży inwestorom (innym niż Israel Land Development Company Ltd.) oferty objęcia obejmujące łącznie 1.032.097 akcji, a ILDC ofertę objęcia łącznie 574.903 akcji.

W środę MLP Group rozpoczął book-building do 1,65 mln akcji serii D bez prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy.

Spółka informowała o zaangażowaniu w dniu 12 października Pekao Investment Banking w roli globalnego koordynatora i współprowadzącego księgę popytu oraz Bank Pekao - Biuro Maklerskie Pekao w roli współprowadzącego księgę popytu i agenta rozliczeniowego.

Israel Land Development Company (ILDC) skierował do MLP Group oraz do Pekao IB oświadczenie, że niezależnie od akcji ofertowanych w ofercie nowych akcji, obejmie akcje serii D w liczbie, która zapewni ILDC zachowanie dotychczasowego udziału ekonomicznego w kapitale spółki.

Zarząd MLP Group zapewnił, że dokona przydziału akcji serii D w taki sposób, który zapewni ILDC objęcie akcji serii D zgodnie z deklaracją. (PAP Biznes)

doa/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki