REKLAMA

Kremlowscy doradcy: Zachód jest odpowiedzialny za epidemię HIV

2016-05-31 16:50
publikacja
2016-05-31 16:50

Kremlowscy analitycy twierdzą, że to Zachód jest winien rozprzestrzenianiu się wirusa HIV w Rosji. Jak informuje dziennik Kommiersant, w ocenie rosyjskich ekspertów wzrost liczby zgonów jest już tak znaczący, że rząd powinien ogłosić stan epidemii AIDS. Gazeta przypomina, że już w ubiegłym roku o epidemii HIV mówił szef Federalnego Centrum do Walki z AIDS doktor Wadim Pokrowski.

fot. / / YAY Foto

Podczas spotkania z deputowanymi Moskiewskiej Dumy Miejskiej specjalista nazwał sytuację katastroficzną. Wtedy lokalni radni zlecili przygotowanie raportu na ten temat. Zadanie to powierzono ekspertom z Rosyjskiego Instytutu Badań Strategicznych przy prezydencie Rosji. Jak poinformował Kommiersant, wczoraj dokument przedstawiono moskiewskim deputowanym.

Omawiająca wyniki kilkumiesięcznych badań wiceszefowa Instytutu Tatiana Guzienkowa stwierdziła, że "problem AIDS wykorzystywany jest przez Zachód jako element wojny informacyjnej". Podkreśliła ona, że międzynarodowa społeczność proponując Rosji wykorzystanie zachodnich doświadczeń w przeciwdziałaniu HIV, zamienia tę kwestię w problem politycznego przeciwstawiania się rosyjskiej niezależności.

Natomiast szef Instytutu Igor Biełoborodow stwierdził, że idea seksualnej edukacji młodzieży jest narzucana przez Zachód dla demograficznego powstrzymywania krajów, które traktowane są w kategoriach geopolitycznych konkurentów.

Kremlowscy eksperci uznali, że najlepszym sposobem profilaktyki HIV jest dwupłciowa, monogamiczna rodzina. Dodali też, że priorytetem nie powinna być walka z AIDS, ale z narkomanią i rozwiązłością.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Maciej Jastrzębski,Moskwa/mcm/dyd

Źródło:IAR
Tematy
Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (11)

dodaj komentarz
~qw
Hehehe, to dlaczego na tym Zgniłym Zachodzie liczba zarażonych jest wielokrotnie mniejsza?
~endi
bo zostali wysłani do Rosji aby zarażać ludzi :)
~klk
W Rosji jest więcej zarażonych wirusem hiv niż we wszystkich krajach Europy, USA i Kanady razem wziętych. Prostytutek w Rosji są miliony, ostatnie dane mówiły o 3 milionach, narkomanów 2 miliony, alkoholików 20 milionów. A szef urzędu statystycznego podał się do dymisji, bo nie mógł znieść fałszowania statystyk,W Rosji jest więcej zarażonych wirusem hiv niż we wszystkich krajach Europy, USA i Kanady razem wziętych. Prostytutek w Rosji są miliony, ostatnie dane mówiły o 3 milionach, narkomanów 2 miliony, alkoholików 20 milionów. A szef urzędu statystycznego podał się do dymisji, bo nie mógł znieść fałszowania statystyk, kłamstw, jak sam to określił. Nawet w podrzędnym hoteliku proponują "dziewuszkę" do pokoju, prostytucja jest powszechna i stąd jest AIDS. Rosja jest zdemoralizowanym ateistycznym krajem, stad wódka, prostytucja i narkomania.
~Dżejms
A komuna to nie proponowała wspólnych żon? Czy mnie pamięć myli? Więc co oni bełkoczą a Lenina trzymają ciągle w chłodziarce. Niech zaczną wreszcie od siebie - to katastrofa mentalna.
~asdf
Rosja jest prawosławna, tylko kilkanaście procent to ateiści, czyli znacznie mniej niż w wielu krajach Zachodu.

Problemem jest zwykła bieda, tak samo jak na Ukrainie i w Afryce, oraz właśnie brak edukacji. Jako że na edukację potrzeba pieniędzy, to wolą wydać na policję do bezcelowe ganiania narkomanów. Podwójny
Rosja jest prawosławna, tylko kilkanaście procent to ateiści, czyli znacznie mniej niż w wielu krajach Zachodu.

Problemem jest zwykła bieda, tak samo jak na Ukrainie i w Afryce, oraz właśnie brak edukacji. Jako że na edukację potrzeba pieniędzy, to wolą wydać na policję do bezcelowe ganiania narkomanów. Podwójny zysk - jest kozioł ofiarny, jest kim potem lać przeciwników władzy.

Na pozbycie się narkomanów mają takie same szanse jak z alkoholizmem.
~erererer
po wyrafinowaniu propagandy można z pełną stanowczością stwierdzić że nadal sa takimi samymi podstępnymi komuninistycznymi zbrodniarzami jak kilkadziesiąt lat temu... rosja się nie zmienia

~koy
Koniecznie trzeba znaleźć winnego katastrofalnej sytuacji, tym bardziej, że Rosji nie stać na import drogich leków z Zachodu, a swoich to nie mają nawet bandaży.
~Jurii
A że Wschodu idzie samo dobro
~Jurek
Wiadomo ze zaraza idzie z zachodu

Powiązane: Zdrowie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki