REKLAMA
KONFLIKT ROSJA-UKRAINA

DIGITAL CHAMPIONS - III forum liderów cyfrowego biznesu

2016-09-27 12:22
publikacja
2016-09-27 12:22

DIGITAL CHAMPIONS to trzecia edycja forum poświęconego cyfrowej transformacji biznesu. 13 i 14 października w Warszawie wystąpi kilkudziesięciu ludzi biznesu, decydentów, naukowców i ekspertów z organizacji będących liderami wdrażania innowacji biznesowych wykorzystujących technologie cyfrowe. Podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w czasie debat i warsztatów tworzących to szczególne wydarzenie. Portal Bankier.pl jest patronem medialnym tej konferencji. Specjalnie dla czytelników Bankier.pl przewidzieliśmy zniżkę w wysokości 500 zł od ceny wyjściowej. Wystarczy wpisać kod PLUS2 podczas rejestracji, a cena za uczestnictwo zostanie obniżona.

Forum to przedsięwzięcie tworzone przez praktyków dla praktyków. Obejmie zagadnienia kluczowe dla rozwoju cyfrowego biznesu: kształtowanie doświadczeń klienta, biznesowa wartość „internetu rzeczy“, budowanie przewagi informacyjnej i  wykorzystanie „cyfrowego kapitału“ danych w biznesie, czy zarządzanie złożonymi transformacjami firm i instytucji. Zagadnieniem silnie obecnym na Forum będzie praktyka kreowania i finansowanie innowacji w dojrzałych firmach i w ekosystemach startupów. W agendzie pojawią się też tematy dotąd nie spotykane na tego rodzaju forach, takie jak biznesowe perspektywy i konsekwencje rozwoju sztucznej inteligencji, a także warsztaty poruszające praktyczne jej wykorzystanie.

Rozwój nowoczesnego biznesu coraz bardziej przypomina budowanie z “cyfrowych klocków”. Dzięki cyfryzacji możemy radykalnie skrócić ścieżkę “od pomysłu do klienta”. Wyzwaniem staje zaistnienie w zatłoczonym przez nadpodaż ofert świecie klienta z nowym produktem czy usługą. A jednak wcale nierzadko udaje się dokonać pozornie niemożliwego. Wystarczy zdać sobie sprawę jak wiele produktów i usług, bez których trudno nam dziś wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie nie istniało jeszcze 5, 10 czy 20 lat temu. III Forum Liderów Cyfrowego Biznesu poświęcimy temu jak zwiększyć szansę na sukces firmy w cyfrowym świecie -  przedstawiają ideę Forum Borys Stokalski i Jacek Królik, partnerzy firmy RETHINK -  Digital Business Design, będącej głównym merytorycznym organizatorem konferencji.

Za rekomendacje mogą posłużyć opinie uczestników zeszłorocznej edycji forum:

„Forum Liderów Cyfrowego Biznesu zajaśniało jak diament pośród powszechnej miałkości. Brawo za staranne merytoryczne przygotowanie, przemyślane tezy i pogłębione dyskusje - mówi Magdalena Dziewguć, Google, Head of Google for Work.

Gratuluję niezwykle inspirującego, dynamicznego i różnorodnego tematycznie przedsięwzięcia. Uważam, że niezwykle wartościowy był sposób prowadzenia spotkania - interaktywny, z trafną syntezą, pogłębianiem kluczowych wątków - komentuje Bożena Leśniewska, Członek Zarządu, Orange Polska.

Forum Liderów Cyfrowego Biznesu jest unikalną platformą debaty o szansach i wyzwaniach, jakie niesie dla biznesu era cyfryzacji. Ludzie biznesu i praktycy, naukowcy, dziennikarze porozmawiają o praktycznych rozwiązaniach, które umożliwiły sukces lub ustrzegły ich przed porażką.

PATRONATY MEDIALNE

Szczegóły konferencji:

http://www.digitalchampions.pl

Źródło:
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Cyfryzacja

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki