REKLAMA

DELKO S.A.: Powołanie Zarządu Delko S.A.

2020-06-30 18:30
publikacja
2020-06-30 18:30
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 21 / 2020
Data sporządzenia: 2020-06-30
Skrócona nazwa emitenta
DELKO S.A.
Temat
Powołanie Zarządu Delko S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Rada Nadzorcza w dniu 30 czerwca 2020 roku podjęła uchwały w sprawie powołania Zarządu Delko S.A. na wspólną dwuletnią kadencję. Na Prezesa Zarządu powołano pana Dariusza Kaweckiego, na Wiceprezwsa Zarządu powołano pana Mirosława Jana Dąbrowskiego.


Pan Dariusz Kawecki posiada tytuł doktora nauk technicznych w zakresie automatyki i systemów pomiarowych. Zawodowo od ponad 25 lat pracuje na stanowiskach zarządczych. Jego wieloletnia praktyka i głęboka znajomość branży poparta jest pracą zarówno w strukturach detalicznych jak i hurtowych. Ukończył kilkadziesiąt kursów i szkoleń min. z zakresu finansów, zarządzania i sprzedaży.
Rada Nadzorcza zwolniła Pana Dariusza Kaweckiego z zakazu konkurencji w związku z czynnościami podejmowanymi przez niego w Drogerie Rossa Sp. z o.o., Biuro Doradcze DK Sp. z o.o. i własnej działalności gospodarczej.
Pan Dariusz Kawecki nie został wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Pan Mirosław Jan Dąbrowski ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ponadto, ukończył liczne szkolenia m.in. w zakresie zarządzania i księgowości. Zawodowo od ponad 25 lat pracuje na stanowiskach zarządczych. Jego wieloletnia praktyka i głęboka znajomość branży poparta jest pracą zarówno w strukturach detalicznych jak i hurtowych.
Rada Nadzorcza Spółki zwolniła Pana Mirosława Jana Dąbrowskiego z zakazu konkurencji w związku z czynnościami podejmowanymi przez niego w PHU Otto Sp. j.
Pan Mirosław Jan Dąbrowski nie został wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.


Szczegółowa podstawa prawna:
§ 5 ust. 5 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych [...].

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-06-30 Dariusz Kawecki Prezes Zarządu
2020-06-30 Mirosław Jan Dąbrowski Wiceprezes Zarządu
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki