REKLAMA

Bankier.pl kończy 18 lat. Oto jego historia

2018-06-01 07:00
publikacja
2018-06-01 07:00
Bankier.pl

Dokładnie 1 czerwca 2000 roku portal Bankier.pl pierwszy raz pojawił się w internecie. Dziś zatem Bankier.pl kończy 18 lat. W życiu człowieka oznacza to osiągnięcie dojrzałości (przynajmniej według dzisiejszych norm). W życiu portalu internetowego to cała wieczność, która minęła napędzana szybkimi zmianami technologicznymi i branżowymi oraz zmianami będącymi odpowiedzią na Wasze oczekiwania.

Z okazji dzisiejszej rocznicy chcemy podzielić się z Wami, naszymi czytelnikami, historią portalu Bankier.pl. Zapraszamy do podróży w czasie przez te 18 lat istnienia portalu (kliknij w obrazek poniżej).

Po przeczytaniu historii portalu, możesz sprawdzić się w quizie wiedzy o Bankier.pl.

/ timeline.knightlab.com

Marcin Dziadkowiak

Źródło:
Tematy
Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Komentarze (9)

dodaj komentarz
czarny_kuskus
Pudelek finansów. Srajcie dalej we własne gniazdo to bedzięcie konkurować z Onetem. Prawdziwych inwestorów tu od dawna nie ma.
ajwaj
OK > awangarda ekon. i geo-ekonomii, w sumie material na firme consult.-geoekonom.
salaganart
Pełne gratulacje. Te 18 lat to również trudny okres kształtowania się netu. Przetrwaliście i jesteście coraz lepsi. Niezależna informacja ekonomiczna oraz finansowa (no, macie też wpadki - ale to raczej "zasługa" autorów tekstów) jest szczególnie potrzebna w Polsce. Tu w Polsce "kroją" nas bez znieczulenia Pełne gratulacje. Te 18 lat to również trudny okres kształtowania się netu. Przetrwaliście i jesteście coraz lepsi. Niezależna informacja ekonomiczna oraz finansowa (no, macie też wpadki - ale to raczej "zasługa" autorów tekstów) jest szczególnie potrzebna w Polsce. Tu w Polsce "kroją" nas bez znieczulenia czy nadziei przeżycia dla pacjenta. Jesteście zatem wyjątkowo potrzebni.

Otwierajcie więc szampana, Zespole Redakcyjny Bankiera.pl i Redaktorze Naczelny Bankiera. pl. Vivat Aeconomia Restituta. 18 letni młodzieńcze 100 lat prosperity - celnych artykułów i komentarzy.

Życzę.
specjalnie_zarejstrowany1
Chcialbym zebyscie nie zmieniali interfejsu ale jednoczesnie przydaloby sie zeby strona Twoje konto miala liste watkow ktore komentuje. Teraz to ma tylko dzialy w ktorych pisze.
cds_rate
10-lat temu "skrzyła się fajna dyskusja" na forum. Teraz ci ludzie wyjechali, lub umilkli. Za to trolli jest pod dostatkiem.
Smutny obraz, oprócz tortu ze świeczkami.
Taki jest też obraz rynku, który opisujecie.
tomitomi
Gratulacje ,
życzę Wam , abyście stali się ; uczciwsi , rzetelniejsi ,bardziej niezależni w ocenach ekonomiczniejszej rzeczywistości jaka nas dotyka .
Błędy młodości -odpuszczam Wam ,liczę na dojrzale zachowanie :-))) .
powodzenia,

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki