Bankier.pl kończy 18 lat. Oto jego historia

Dokładnie 1 czerwca 2000 roku portal Bankier.pl pierwszy raz pojawił się w internecie. Dziś zatem Bankier.pl kończy 18 lat. W życiu człowieka oznacza to osiągnięcie dojrzałości (przynajmniej według dzisiejszych norm). W życiu portalu internetowego to cała wieczność, która minęła napędzana szybkimi zmianami technologicznymi i branżowymi oraz zmianami będącymi odpowiedzią na Wasze oczekiwania.

Z okazji dzisiejszej rocznicy chcemy podzielić się z Wami, naszymi czytelnikami, historią portalu Bankier.pl. Zapraszamy do podróży w czasie przez te 18 lat istnienia portalu (kliknij w obrazek poniżej).

Po przeczytaniu historii portalu, możesz sprawdzić się w quizie wiedzy o Bankier.pl.

(timeline.knightlab.com)

Marcin Dziadkowiak

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
6 21 czarny_kuskus

Pudelek finansów. Srajcie dalej we własne gniazdo to bedzięcie konkurować z Onetem. Prawdziwych inwestorów tu od dawna nie ma.

! Odpowiedz
0 3 arfeneusz

Najlepszego

! Odpowiedz
0 1 ajwaj

OK > awangarda ekon. i geo-ekonomii, w sumie material na firme consult.-geoekonom.

! Odpowiedz
0 2 and00

!00 lat :)

! Odpowiedz
1 15 salaganart

Pełne gratulacje. Te 18 lat to również trudny okres kształtowania się netu. Przetrwaliście i jesteście coraz lepsi. Niezależna informacja ekonomiczna oraz finansowa (no, macie też wpadki - ale to raczej "zasługa" autorów tekstów) jest szczególnie potrzebna w Polsce. Tu w Polsce "kroją" nas bez znieczulenia czy nadziei przeżycia dla pacjenta. Jesteście zatem wyjątkowo potrzebni.

Otwierajcie więc szampana, Zespole Redakcyjny Bankiera.pl i Redaktorze Naczelny Bankiera. pl. Vivat Aeconomia Restituta. 18 letni młodzieńcze 100 lat prosperity - celnych artykułów i komentarzy.

Życzę.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 2 specjalnie_zarejstrowany1

Chcialbym zebyscie nie zmieniali interfejsu ale jednoczesnie przydaloby sie zeby strona Twoje konto miala liste watkow ktore komentuje. Teraz to ma tylko dzialy w ktorych pisze.

! Odpowiedz
2 14 cds_rate

10-lat temu "skrzyła się fajna dyskusja" na forum. Teraz ci ludzie wyjechali, lub umilkli. Za to trolli jest pod dostatkiem.
Smutny obraz, oprócz tortu ze świeczkami.
Taki jest też obraz rynku, który opisujecie.

! Odpowiedz
0 19 tomitomi

Gratulacje ,
życzę Wam , abyście stali się ; uczciwsi , rzetelniejsi ,bardziej niezależni w ocenach ekonomiczniejszej rzeczywistości jaka nas dotyka .
Błędy młodości -odpuszczam Wam ,liczę na dojrzale zachowanie :-))) .
powodzenia,

! Odpowiedz
0 8 aspargin

Wszystkiego dobrego!

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne