REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

BOMI: Zmiany w składzie Rady Nadzorczej - uzupełnienie

2012-03-29 19:30
publikacja
2012-03-29 19:30
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 33 / 2012
Data sporządzenia: 2012-03-29
Skrócona nazwa emitenta
BOMI
Temat
Zmiany w składzie Rady Nadzorczej - uzupełnienie
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd BOMI S.A. uzupełniając raport 31/2012 z dnia 22 marca 2012 roku przesyła informacje dotyczące nowopowołanych członków Rady Nadzorczej – panów: Przemysława Cieszyńskiego, Piotra Kwaśniewskiego, Wiesława Wiśniewskiego, Marka Kostura, Tomasza Matczuka oraz Wojciecha Grzybowskiego.

Pan Przemysław Cieszyński ukończył w roku 1989 studia magisterskie na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz uzyskał tytuł MBA z Vanderbilt University (1997).
Doświadczenie Zawodowe:
od 2005: RAITARO CONSULTING/RAITARO PARTNERS – właściciel/Partner
2005: TELEWIZJA POLSKA SA – Dyrektor Biura Restrukturyzacji
2004 – 2005: POLCARD SA – Dyrektor Pionu Usług Bankowych, Członek Zarządu
2003 – 2004: CII GROUP – Executive Director
1998 – 2003: ACCENTURE (Działy Usług Finansowych i Strategii) – Senior Manager
1994 – 1998: TRICON RESTAURANTS INTERNATIONAL – Project Leader, Systems (IT) Manager
1990 – 1993: BIURO ds. INFORMATYKI URM – Konsultant
Wybrane inne funkcje w organach spółek i organizacji:
2010: Sokółka Okna i Drzwi SA – Prezes Zarządu (zarządzanie tymczasowe)
od 2010: CIECH SA – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
od 2009: YAWAL SA: Członek Rady Nadzorczej
2008 – 2009: CIECH SA – Członek Rady Nadzorczej
2007 – 2008: SYGNITY SA - Członek Rady Nadzorczej
2006 – 2007: WSiP SA – Przewodniczący/Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
1991 – 1993: Dolnośląska Izba Przemysłowo-Handlowa – Członek Rady Izby
Pan Przemysław Cieszyński nie wykonuje innej działalności poza przedsiębiorstwem Emitenta, która byłaby w stosunku do niej konkurencyjna. Nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Pan Przemysław Cieszyński nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Pan Piotr Kwaśniewski posiada wykształcenie wyższe techniczne. Ukończył Wyższą Szkołę Morską w Gdyni z tytułem magistra inżyniera elektroniki. W 1994 roku uzyskał licencje maklera papierów wartościowych.
Przebieg kariery zawodowej:
styczeń 2009 – nadal – Prezes Zarządu Sanwil Holding S.A.
czerwiec 2011 – nadal – Przewodniczący Rady Nadzorczej Mewa S.A.
październik 2009 – nadal – członek Rady Nadzorczej Draszba S.A.
styczeń 2009 – kwiecień 2009 – Prezes Zarządu Sanwil Polska Spółka z o.o.
luty 2008 – luty 2009 – Prezes Zarządu Masters S.A.
grudzień 2007 – luty 2009 – Prezes Zarządu – MST Deweloper Sp. z o.o. (spółka zależna od MASTERS S.A.)
styczeń 2002 - kwiecień 2006 – Prezes Zarządu – Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego Protektor S.A.
1999 - 2002 - członek Rady Nadzorczej – Permedia S.A.
1998 – 2002 – członek Rady Nadzorczej – Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A.
luty 1997 - kwiecień 2002 – Prezes Zarządu – Lubelskie Towarzystwo Kapitałowe Sp. z o.o.,
2001 - członek Rady Nadzorczej – LZPS Protektor S.A.
sierpień 1996 - styczeń 1997 – Fabryka samochodów w Lublinie – specjalista ds. operacji
finansowych
kwiecień - lipiec 1996 – Centrum Operacji Kapitałowych Banku Handlowego – makler papierów wartościowych.
Zgodnie ze złożonym oświadczeniem, Pan Piotr Kwaśniewski nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sadowym, nie prowadzi działalności, która byłaby konkurencyjna w stosunku do emitenta ani nie jest współwłaścicielem lub członkiem władz spółki prowadzącej działalność konkurencyjną w stosunku do działalności emitenta

Pan Wiesław Wiśniewski ukończył Uniwersytet Śląski w Katowicach na Wydział Informacji Naukowej
Doświadczenie Zawodowe:
1980-1990 - praca w Austrii
1990–2011- Liberty Poland S.A.- autoryzowany przedstawiciel Plus GSM- Prezes Zarządu
2002-2004 - członek Rady Nadzorczej ZUS
2011 - nadal- Przewodniczący Rady Nadzorczej Liberty Poland SA w Bytomiu
Pan Wiesław Wiśniewski nie wykonuje innej działalności poza przedsiębiorstwem Emitenta, która byłaby w stosunku do niej konkurencyjna. Nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Pan Wiesław Wiśniewski nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Pan Marek Kostur jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku finanse i bankowość
Doświadczenie Zawodowe:
2010 - obecnie Global Medic Sp. z o.o. Prezes Zarządu
2009 - 2010 Olsztyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "Inżynieria" S.A., Wiceprezes Zarządu
2007 - 2009 Olsztyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "Inżynieria" S.A., Członek Rady Nadzorczej
2007 - 2010 Comtrans Sp. z o.o., Dyrektor Finansowy
2006 - 2007 PPH Rancor Sp. o.o. Dyrektor Finansowy
2002 - 2006 BRE Bank SA Oddział Regionalny Olsztyn, Doradca ds. Bankowości Korporacyjnej
2000 - 2002 Kredyt Bank SA Oddział Poznań następnie Oddział Olsztyn - Analityk kredytowy
Pan Marek Kostur nie wykonuje innej działalności poza przedsiębiorstwem Emitenta, która byłaby w stosunku do niej konkurencyjna. Nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Pan Marek Kostur nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.


Pan Tomasz Matczuk ukończył Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji, uzyskując tytuł mgr. prawa
Przebieg kariery zawodowej:
Od 06.2011- nadal - Rabat Service S.A. - Członek Rady Nadzorczej
Od 05.2011-nadal - Fundusz Hipoteczny Dom S.A. - Przewodniczący Rady Nadzorczej
Od 12.2010-nadal - Yield Sp. z o.o. - Członek Zarządu
Od 05.2010- nadal - Kancelaria Finansowa Matczuk i Wojciechowski Sp.J. - Wspólnik Zarządzający
Od 08.2010-nadal - Copernicus Securites S.A. - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
2009 - do 06.2011 - Bomi S.A. - Członek Rady Nadzorczej
2009 - nadal - Polapart Sp. z o.o. - Prezes Zarządu
2009 - 2010 - WGK Management Sp. z o.o. - Prezes Zarządu
2008 - 2009- Trevica S.A. - Przewodniczący Rady Nadzorczej
2007 - 2009 - GO Finance Sp. z o.o./ GO Finance S.A. - członek Rady Nadzorczej
2007 - 2007 - JAGO Spółka Akcyjna - Przewodniczący Rady Nadzorczej
2007- 2009 - Hexus Capital Management Polska S.A. - członek Rady Nadzorczej
2007 - 2009 - Venicius Capital Advisers Sp. z o.o. - członek Rady Nadzorczej
2007 - 2009 - Altus Corporate Finance S.A. - członek Rady Nadzorczej
2007 – nadal - GO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - Przewodniczący Rady Nadzorczej
2003 - 2003 – Zakład Osprzętu Termokurczliwego "RADPOL" S.A. – sekretarz Rady Nadzorczej
2006 - nadal - Matczuk Wieczorek Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Jawna - Wspólnik Zarządzający
2004 - 2006 - Indywidualna praktyka zawodowa prowadzona w formie Kancelarii Radcy Prawnego Tomasza Matczuka
1999 - 2006 - SEB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA -Inspektor Nadzoru Wewnętrznego
1996 - 2004 - Kancelaria Prawna Vogel Zaborowski Dubiński sc, Warszawa - referent prawny, prawnik, starszy prawnik
Pan Tomasz Matczuk nie wykonuje innej działalności poza przedsiębiorstwem Emitenta, która byłaby w stosunku do niej konkurencyjna. Nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Pan Tomasz Matczuk nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.


Pan Wojciech Grzybowski ukończył Politechnikę Radomską (poprzednio Wyższa Szkoła Inżynierska w Radomiu) na kierunku finanse i bankowość oraz był stypendystą Uniwersytetu w Zurichu, specjalizacja finanse i bankowość
Przebieg kariery zawodowej:
IX 2011 – obecnie - BBI Capital NFI S.A., Prezes Zarządu
VII 2008 – obecnie - Supernova IDM Fund S.A., Prezes Zarządu
IV 2010 - IX 2010 - Mobile Internet Technology S.A., Prezes Zarządu
VII 2009 - IX 2010 – First Class S.A., Prezes Zarządu
XI 2007 -- VI 2008 - Edukacja Polska S.A., Wydawnictwo Edukacja Polska Sp. z o.o., Wiceprezes Zarządu
III 2007 - X 2007 – PZU S.A., Doradca Prezesa Zarządu
VI 2006 – II 2007 – PZU Życie S.A., Wiceprezes Zarządu
I 2006 - VI 2006 – Chemia Polska S.A., Prezes Zarządu
2005 – 2006 - CAIB Investment Management Sp. z o.o., Wiceprezes Zarządu
2002 - 2005 - II NFI S.A., Prezes Zarządu
2002 - 2005 - PZU NFI Management Sp. z o.o., Prezes Zarządu
2000 - 2002 - L2Mobile.com S.A. (obecnie EL2 S.A.), Prezes Zarządu
1999 – 2000 – BDO Polska Sp. z o.o., Dyrektor Biura Corporate Finance
1998 – 1999 – BRE BANK S.A., Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Aktywami
1996 – 1998 – Polski Bank Rozwoju S.A., kolejno Kierownik Projektu, Zastępca Dyrektora Biura Corporate Finance, Dyrektor Biura Corporate Finance
1994 – 1996 - Polski Bank Inwestycyjny S.A., analityk finansowy
1993 – 1994 – Bank Energetyki S.A., dealer rynku pieniężnego
Pan Wojciech Grzybowski nie wykonuje innej działalności poza przedsiębiorstwem Emitenta, która byłaby w stosunku do niej konkurencyjna. Nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Pan Wojciech Grzybowski nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Podstawa prawna:
§5 ust. 1 pkt 22 Rozporządzenia w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim z dnia 19 lutego 2009r.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2012-03-29 Witold Jesionowski Prezes Zarządu
2012-03-29 Marek Romanowski Członek Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki