REKLAMA

BERG HOLDING S.A.: Informacja o wygraniu aukcji OZE przez projekty będace przedmiotem umowy przedwstepnej nabycia spółki współ zależnej od spółki Farmy Fotowoltaiki S.A.

2020-12-18 15:46
publikacja
2020-12-18 15:46
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 80 / 2020 KNF
Data sporządzenia: 2020-12-18
Skrócona nazwa emitenta
BERG HOLDING S.A.
Temat
Informacja o wygraniu aukcji OZE przez projekty będace przedmiotem umowy przedwstepnej nabycia spółki współ zależnej od spółki Farmy Fotowoltaiki S.A.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Berg Holding S.A. z siedzibą w Katowicach (dalej: „Emitent”) w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 70/2020 z dnia 30 listopada 2020 roku (dot. Zawarcia przez spółkę współzależną od spółki Farmy Fotowoltaiki S.A. - Columbus & Farmy sp. z o.o. umowy przedwstępnej nabycia projektu fotowoltaicznego) informuje, iż w dniu dzisiejszym powziął informację o ogłoszeniu (dalej: Ogłoszenie) przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki wyników aukcji zwykłej nr AZ/8/2020 na sprzedaż energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii przeprowadzonej w dniu 3 grudnia 2020 r. na podstawie ogłoszenia o aukcji z dnia 1 października 2020 r. (dalej: „Aukcja”).

W Ogłoszeniu wskazano, iż aukcję wygrał m.in. projekt będący przedmiotem przedwstępnej umowy nabycia projektu fotowoltaicznego przez spółkę Columbus&Farmy Sp. z o.o. - spółkę współzależną od spółki Farmy Fotowoltaiki S.A. o mocy 1 MW, o zawarciu której Emitent informował raportem bieżącym ESPI nr 70/2020. Ceny sprzedaży jakie zostały zaoferowane w Aukcji to 268,73 zł/MW.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-12-18 Ofka Piechniczek Prezes Zarządu
2020-12-18 Kamil Kita Członek Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki