Wypłynęła data premiery nowego modelu iPhone'a. Konferencja Apple już 10 września?

Dziennikarze z iHelp BR trafili na pewną wskazówkę, która pozwala sądzić, że premiera nowych iPhone'ów odbędzie się już niebawem. Rok temu udało im się trafić.

W najnowszej becie systemu iOS 13 dziennikarze brazylijskiego serwisu technologicznego opisującego produkty i usługi Apple trafili na obrazek "HoldForRelease". Jest na nim widoczny ekran iPhone'a z ikonami aplikacji, m.in. kalendarzem. Ten wskazuje datę 10 września. 

Rok temu miała miejsce bardzo podobna sytuacja. Wówczas ikonka kalendarza była ustawiona na datę 12 września i tego dnia rzeczywiście odbyła się konferencja Apple.

Co ciekawe, już od kilku lat firma z jabłkiem w logo prezentuje najnowsze modele swoich urządzeń w drugi wtorek bądź środę września.

Na najbliższej konferencji, choć jej data nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Apple, mamy zobaczyć najnowsze modele urządzeń tej firmy, m.in. model iPhone'a oznaczony prawdopodobnie numerem 11. 

Zgodnie z przeciekami nowe urządzenia nie przyniosą rewolucyjnych rozwiązań, jak to bywało poprzednio. Ekrany mają mieć przekątne od 5,8 do 6,5 cala, ma pojawić się nowy kolor obudowy - ciemnozielony, tył obudowy smartfonów zostanie pokryty warstwą matowego szkła i zniknie z niej napis "iPhone".

Nieoficjalne informacje mówią też o tym, że spodziewane jesienią br. iPhone’y zostaną wyposażone w nową technologię związaną z dotykową obsługą tych urządzeń. 

Pod koniec lipca firma pokazała wyniki za trzeci kwartał 2019 rokuJednoznacznie rozczarowała sprzedaż flagowego produktu. Nabywców znalazło 41,3 mln iPhone'ów. To o pół miliona mniej od oczekiwań analityków. Słabo zaprezentowały się także statystyki zbytu na iPady i komputery Mac. Po raz pierwszy od 2012 roku smartfony odpowiadały za mniej niż połowę całkowitego przychodu Apple w jednym kwartale. 

KWS

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 26 dktorek

Czyzbydmy dobili do ściany? Nowe telefony są minimalnie podrasowane od poprzednich a kosztują 2x więcej. Nowość

! Odpowiedz
2 20 xx2

Przecież jest nowa cena. Czego chcieć więcej?

! Odpowiedz
1 6 jes

Czy to ważne? Dla firmy ważne, że d..le kupią tylko dlatego by mieć najnowszy model. A że firma zarabia na d..ach to jej sprawa. Do niczego nie zmusza.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.