Świeżaki w Biedronce - ostatni weekend promocji

Biedronka drugi już raz zorganizowała promocję, w której do zdobycia są Świeżaki - maskotki w kształcie owoców lub warzyw. Ten weekend jest ostatnim, w którym można odebrać naklejki przysługujące za każde wydane w sklepie 40 zł.

(fot. Katarzyna Waś-Smarczewska / Bankier.pl)

Mimo że akcja trwa już ponad dwa miesiące, nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a sklepowe kosze wypełniane są dostawami nowych maskotek. Świeżaki odbierać będzie można w sklepowych kasach do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów, jednak naklejki wydawane są tylko do 19 listopada, czyli do tej niedzieli.

Żeby otrzymać naklejkę, trzeba zrobić zakupy za minimum 40 zł, dodatkowe wlepki przysługują klientom za kupienie warzyw lub owoców oraz tym, którzy posiadają zarejestrowaną kartę "Moja Biedronka". Aby odebrać promocyjnego Świeżaka, trzeba zebrać na specjalnej kolekcjonerskiej karcie 60 naklejek lub 30, jeśli chcemy odebrać mniejszą maskotkę - Świeżaka Juniora. Samą maskotkę można kupić za 49,99 zł lub - przy uzbieraniu połowy naklejek - za 19,99 zł.

Mimo zastrzeżenia, że akcja trwa do wyczerpania zapasów, w zeszłym roku dochodziło do sytuacji, gdzie klienci skarżyli się na brak Świeżaków przed oficjalnym zakończeniem promocji. Firma zdecydowała wtedy, że dostarczy brakujące maskotki do dyskontów, a pracownicy będą bezpośrednio informować o ich dostępności klientów, którzy zostawiali swoje adresy i numery telefonów w sklepie. Jak będzie w tym roku - dopiero się okaże.

Promocja goni promocję

Biedronka jednak nie kończy z promocjami i rozpoczyna współpracę z Maciejem Zieniem. Od 23 listopada w sklepach pojawią się m.in. torebki, portfele czy rękawiczki przygotowane przez polskiego projektanta. Obowiązywać będzie do 6 grudnia lub - jak znowu przypominają organizatorzy - do wyczerpania zapasów.

Ceny produktów zaczynać będą się od 59,90 zł (paski), sięgając 129 zł (portfele) i 169 zł (torebki).

To nie pierwsza taka współpraca. W zeszłym roku dyskont wprowadził kolekcję tekstyliów łazienkowych Zienia.

DU

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 10 gordon-gekko

Brawo Bankier, takich artykułów ludowi trzeba......

! Odpowiedz
5 36 janusz_cebula

Wysłałem już moją córkę - Karynę niech przyniesie - niech Dżesika i Brajanek mają!

! Odpowiedz
6 10 niepelnosprawny_org

30-40 to jest poziom akceptowalny przez Polaków...

! Odpowiedz
3 2 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz