REKLAMA

Świeżaki się kończą. Biedronka obiecuje nowe dostawy

2016-11-17 12:20
publikacja
2016-11-17 12:20

Klienci Biedronki z całej Polski alarmują, że w wielu sklepach wyczerpał się zapas Świeżaków – zabawek w kształcie warzyw i owoców, które można otrzymać za darmo przy zebraniu odpowiedniej liczby naklejek. Promocja trwa do 20 listopada, popularność akcji przerosła jednak oczekiwania organizatorów.

Świeżaki się kończą. Biedronka obiecuje nowe dostawy / Biedronka

Świeżaki to pluszowe maskotki w kształcie owoców i warzyw. Cała zabawa polega na zebraniu 60 naklejek, które można potem wymienić na wybranego Świeżaka. Jak je zdobyć? Podstawą jest zrobienie zakupów za min. 40 zł. Za każdą wielokrotność tej kwoty klient otrzymuje jedną naklejkę. Kolejne dwie przysługują za okazanie podczas zakupów zarejestrowanej karty Moja Biedronka, zaś jeżeli w koszyku klienta znajdzie się warzywo lub owoc, należy mu się kolejna naklejka. Jeszcze jedna przysługuje za zakup produktów oznaczonych logo „Kup i zyskaj ekstra punkty” za co najmniej 10 zł. Wartość Świeżaka to, jak czytamy na stronie promocji, 49,99 zł. Maskotkę można kupić też za 19,99 zł pod warunkiem zebrania 30 naklejek.

Zbierać punkty można było od 29 sierpnia, promocja kończy się 20 listopada, zaś odbiór Świeżaków trwa aż do 4 grudnia. Klienci Biedronki skarżą się jednak, m.in. w portalach społecznościowych, że w wielu dyskontach sieci brakuje maskotek. Sytuacja miała miejsce od połowy listopada. Jeronimo Martins zastrzegł jednak w regulaminie akcji, że liczba Świeżaków jest ograniczona, a ich dostępność może różnić się w poszczególnych sklepach. Jednocześnie czytamy, że kasjer może poinformować klienta o przybliżonej dacie dostawy maskotek do określonego dyskontu.

Popularność akcji „Gang Świeżaków” zmusiła jednak organizatorów do wydania oświadczenia, w którym zapewniają, że nowe zabawki trafią do sklepów. Kiedy? Tego Jeronimo Martins nie precyzuje, obiecuje jednak, że o zasadach odbioru Świeżaków z nowej puli będzie informować klientów bezpośrednio lub na stronie internetowej. - Klientów, którym będzie przysługiwał odbiór maskotek, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszych sklepów w celu uzgodnienia odbioru wybranej maskotki, jak tylko będzie ona dostępna - czytamy w informacji przesłanej mediom.

Promocja Lidla, czyli baśń o chciwości i naiwności

Promocja Lidla, czyli baśń o chciwości i naiwności

Na promocji Lidla zarobiło nie tylko kilku cwanych łowców okazji. Wbrew pozorom wzbogacili się także autorzy promocji, którzy zyskali bezcenną lekcję udowadniającą im, że świat nie jest idealny.

Źródło:
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (28)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Iwona
kubeczki ze Świeżakami też są super!
~Oka
Co za paranoja uczępili się zwierzaków. Ludzie niema cie co robić,to wziąść coś na wstrzymanie.Ja mam 2 i są słodkie zwierzaczki
~Goga
To unikać a nie pisać,są tacy co robią i będą robić zakupy w biedronce a jak się komuś nie podoba to nie wchodzić.
~erwin
ewolucja zatoczyła koło. Wracamy jako cywilizacja do poziomu małp jeżeli ludziska są w stanie się pochlastać dla jakiejś pluszowej tandety (którego cena w przeliczeniu na pieniądze które trzeba wydać na tej szajs jest wzięta z d...) z badziewnego dyskontu.

świat się kończy.
~tczewianin
Brak świeżaków spowodowany jest nieuczciwością sprzedawców i nadzorem kierownictwa nad tą akcją w Biedronce. Maskotki rozdają krewnym i znajomym pracownicy i ochroniarze Biedronki.
~alimenciarz
proponuję dołączyć się do grup geriatrycznych protestujących w ramach ulicznych kabaretów KOD i protestować przeciwko brakowi chińskiej, pluszowej tandety w biedronce.
Odpowiednie miejsce dla żenady jaką prezentują ludzie oburzeni brakiem ww. "zabawek".
~wer
co za stuknięty naród, pozabijają się za jakieś chińskie maskotki !
~uki
Anna Ten kupon jest tym samym co naklejki wystarczy oddać go razem z karta.
~Anna
W Kętach na ul Sienkiewicza ogóle nie dają naklejkę np.W sobotę zrobiłam zakupy za 185zł i nic nie dostałam a kasjerka dała mi paragon ze wydano 16 naklejek ale OSZUŚCI I ĶŁAMCY

Powiązane: Budżet rodziny

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki