REKLAMA

Serenity S.A. pozyskała 1 mln PLN z drugiej emisji

2010-04-15 12:19
publikacja
2010-04-15 12:19
Serenity S.A., spółka, która w październiku 2009 roku zadebiutowała na NewConnect pozyskała 1 mln PLN z drugiej oferty prywatnej.

„To kolejny krok w naszej strategii rozwoju, dzięki któremu możemy realizować następne projekty” komentuje Marek Bylina, Dyrektor Zarządzający Serenity S.A. Środki z pierwszej emisji przeznaczone zostały na otwarcie samodzielnej placówki rehabilitacyjnej, która już w pierwszym miesiącu działalności przyniosła ponad 250 tys. PLN przychodu. Spółka podpisała też w marcu 2010 roku 2 nowe umowy na świadczenie usług rehabilitacyjnych z Enel-Med S.A. oraz Medica Polska. Marek Bylina zaznacza, że zakres świadczeń w placówkach prywatnych jest znacznie szerszy niż ten, który oferuje NFZ. „Środki pozyskane w drugiej emisji zostaną zainwestowane w powstanie kolejnych ośrodków rehabilitacyjnych na terenie Trójmiasta. Docelowo planujemy wyjść poza ten obszar, by stworzyć w Polsce sieć placówek medycznych, świadczących usługi z zachowaniem najwyższych światowych standardów” dodaje Marek Bylina.

Serenity S.A., która zadebiutowała na rynku NewConnect 30 października 2009 roku jest obecnie jednym z najwyżej wycenianych emitentów. Dziś rynek szacuje wartość spółki na ponad 170 mln PLN.

„Często doradzamy naszym Klientom, by pozyskiwali kapitał mniejszymi transzami, a także nie stawiali sobie za główny cel minimalizacji rozwodnienia. Spółka musi wzbudzić zaufanie Inwestorów i pozwolić im wyjść z inwestycji. Serenity S.A., która do początku swojej obecności na rynku kapitałowym działa właśnie w taki sposób, łatwiej będzie w następnym kroku starać się o kredyt bankowy, pozyskać dużego partnera kapitałowego, a z czasem przenieść notowania na parkiet główny GPW” komentuje Marcin Duszyński, Prezes Zarządu Capital One Advisers, Autoryzowanego Doradcy Serenity S.A.
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki