Real znika. Połowa negocjacji zakończona sukcesem

Znikają loga, szyldy i sieć Real zmienia się w Auchan. Nie wszędzie jednak taka zmiana przebiega szybko. Nowy właściciel negocjuje teraz z właścicielami centrów handlowych.

- Dzisiaj priorytetem jest integracja sklepów Real. Jesteśmy już w trakcie zmian logo, ale mamy warunki. Negocjujemy teraz z właścicielami centrów, bo Auchan w przeciwieństwie do sklepów Real był właścicielem każdego marketu – mówi Francois Colombie, przewodniczący rady nadzorczej Auchan Polska i Ukraina.

Auchan jest już w połowie drogi, bo połowa negocjacji zakończyła się sukcesem. Co z resztą? Tam rozmowy nadal trwają.


Źródło: Newsrm.tv
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 2 ~Kierownik99

Auchan chce za darmo sie wprowadzic do Galerii po hipermarketach Real.Fakt tani sa ale kosztem pracownika 1/2etatu max 5/8etatu kasy inne dzialy podobnie.Placa marna w Real byla premia i podstawa wysoka z Geant za 15lat na 3/4 mam 2000brutto plus 110brutto premii.W Auchan premii nie ma a jak sa to dla wybranych.Towar gorszej jakosci, brak wielu producentow,brak programu Payback ktory napedzal Real.Auchan nie ma gazetek,reklam,promocji wlasnej inicjatywy tylko kopiowana a obnizymy o 1gr.Brak perspektyw zarobki np.Kasjer 1/2etatu 900zl brutto dzial waha sie 1800-1900zl brutto.Slyszy sie ze osoby Nowe wiecej dostaja stary pracownik o podwyzszce moze pomazyc

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne