4,0600 zł
0,00% 0,0000 zł
QubicGames SA (QUB)

Zawarcie umów wydawniczych na wydanie gier: „Splatter - Zombiecalypse Now”, „Eufloria HD” oraz „The Hong Kong Massacre”

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 5 / 2020
Data sporządzenia: 2020-03-03
Skrócona nazwa emitenta
QUBICGAMES S.A.
Temat
Zawarcie umów wydawniczych na wydanie gier: „Splatter - Zombiecalypse Now”, „Eufloria HD” oraz „The Hong Kong Massacre”
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd QubicGames S.A. z siedzibą w Siedlcach („Spółka”) informuje o podpisaniu w ostatnim czasie kilku umów wydawniczych. Na podstawie zawartych umów Spółka pozyskała licencje wydawnicze do następujących tytułów:
1. „Splatter - Zombiecalypse Now”
Dnia 2 marca 2020 roku została zawarta umowa określająca szczegóły przystosowania i wydania gry „Splatter - Zombiecalypse Now” na konsolę Nintendo Switch. W zamian za udzielenie licencji developer Pan Michael Riesner otrzyma wynagrodzenie w postaci revenue share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry).
„Splatter - Zombiecalypse Now” jest dynamiczną grą akcji typu top-down shooter. Grę cechuje duża ilość walki oraz wciągająca fabuła inspirowana klimatami noir. Gra uzyskała bardzo pozytywne opinie wśród użytkowników platformy Steam (na dzień sporządzenia raportu - 89% z 1.900 recenzji pozytywnych).
2. „Eufloria HD”
W dniu 27 lutego 2020 roku Spółka zawarła umowy z developerem gry, firmą Omni Systems Limited z siedzibą w Wielkiej Brytanii, na stworzenie portu i wydanie gry „Eufloria HD” na platformach Nintendo Switch, Sony PlayStation 4, Microsoft XBOX One. W zamian za udzielenie licencji developer otrzyma wynagrodzenie w postaci minimum gwarancyjnego oraz revenue share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry) pomniejszonego o kwotę minimum gwarancyjnego.
„Eufloria HD” jest niekonwencjonalną grą strategiczną. Gra wyróżnia się relaksacyjnym klimatem i ciekawą oprawą graficzno-muzyczną. Gra uzyskała bardzo pozytywne opinie wśród użytkowników platformy Steam (na dzień sporządzenia raportu - 92% z 328 recenzji pozytywnych).
3. „The Hong Kong Massacre”
Spółka pozyskała licencję na przystosowanie i wydanie gry „The Hong Kong Massacre” na platformę Nintendo Switch na podstawie umowy zawartej z developerem firmą Vreski AB w dniu 28 stycznia 2020 roku. W zamian za udzielenie licencji ww. developer otrzyma wynagrodzenie w postaci revenue share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry).
„The Hong Kong Massacre” jest grą akcji. Grę cechuje dynamiczna walka oraz fabuła inspirowana klasycznymi filmami akcji.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-03-03 Jakub Pieczykolan Prezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.