10,0000 zł
0,00% 0,0000 zł
IBSM S.A. (IBS)

Powołanie Członków Rady Nadzorczej Spółki w trybie kooptacji

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 31 / 2019
Data sporządzenia: 2019-12-23
Skrócona nazwa emitenta
IBSM S.A.
Temat
Powołanie Członków Rady Nadzorczej Spółki w trybie kooptacji
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Spółka pod firmą IBSM S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) niniejszym informuje, iż dniu dzisiejszym, tj. 23 grudnia 2019 roku odbyło się Posiedzenie Rady Nadzorczej Spółki podczas którego, Rada Nadzorcza Spółki działając na podstawie upoważnienia zawartego w §21. ust. 3 Statutu Spółki, powołała w trybie kooptacji, dwóch nowych członków Rady Nadzorczej Spółki w osobach: Pani Agnieszki Nejbauer oraz Pana Alec Yurevich Fesenko.

Pani Agnieszka Nejbauer jest absolwentką Pomaturalnego Studium Stenotypii i korespondencji w języku obcym. Studentka ekonomii w Szkole Głównej Handlowej. Członkini Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie jako główna księgowa spółek kapitałowych.
Pani Agnieszka Nejbauer nie prowadzi w stosunku do Spółki działalności konkurencyjnej oraz nie uczestniczy w spółkach konkurencyjnych jako ich wspólnik, ani jako członek organów spółek kapitałowych. Nie uczestniczy również w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organów.

Pan Alec Fesenko jest absolwentem George Washington University, na którym ukończył studia menadżerskie oraz szkołę prawa. W dotychczasowej karierze zawodowej pracował jako manager, pełnił także funkcję członka zarządu w spółkach telekomunikacyjnych, IT i spożywczych działających m. in. na terenie Stanów Zjednoczony. Alec Fesenko specjalizuje się w negocjacjach międzynarodowych, strategicznym planowaniu inwestycji, akwizycjach, pozyskiwaniu kapitału oraz prawnych aspektach prowadzenia działalności gospodarczej (ze szczególnym uwzględnieniem rynku ukraińskiego i rosyjskiego). Zna biegle język angielski, rosyjski, ukraiński, hiszpański oraz włoski.
Pan Alec Fesenko nie prowadzi w stosunku do Spółki działalności konkurencyjnej oraz nie uczestniczy w spółkach konkurencyjnych jako ich wspólnik, ani jako członek organów spółek kapitałowych. Nie uczestniczy również w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organów.
Pan Alec Fesenko jest beneficjentem rzeczywistym spółki pod firmą Righteight Holdings Limited oraz spółki pod firmą Wheel Finance S.A. będącymi znaczącymi akcjonariuszami Spółki i będzie wykonywał on czynności nadzorcze z ramienia tych spółek.

Nowo powołani Członkowie Rady Nadzorczej Spółki złożyli oświadczenia, że ich nazwiska nie figurują w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-12-23 Tomasz Wardyn Prezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.