REKLAMA

Forum Finansów i Inwestycji - zacznij rok od zadbania o finanse

2020-01-06 20:10
publikacja
2020-01-06 20:10
www.2012.org.pl

Już 10 i 11 stycznia 2020 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się pierwsze Forum Finansów i Inwestycji. Bankier.pl jest głównym partnerem medialnym wydarzenia.

/ SII

Organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych pierwsze Forum Finansów i Inwestycji to największa odbywająca się w stolicy impreza finansowo-inwestycyjna. Wydarzenie dedykowane jest zarówno osobom myślącym o zainwestowaniu po raz pierwszy, jak i doświadczonym inwestorom.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny – wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora.

Udział w Forum zapowiedziało szereg firm z branży finansowej. Wśród wystawców będą m.in. deweloperzy, domy maklerskie, firmy oferujące inwestycje w nieruchomości w systemie condo, banki, spółki giełdowe, fundusze inwestycyjne, platformy forex, start-upy i inne podmioty oferujące alternatywne formy inwestowania.

Równolegle odbywać będą się otwarte wykłady i panele dyskusyjne. Wśród prelegentów znajdą się czołowi przedstawiciele i eksperci poszczególnych segmentów rynku. Jednocześnie wachlarz poruszonych tematów będzie bardzo szeroki, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zakres tematyczny wykładów i paneli obejmie m.in. giełdę, nieruchomości, emerytury, kredyty, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty etc. Prelegenci i dyskutanci o wszystkich tych zagadnieniach mówić będą w sposób przystępny i zrozumiały.

Jeden z paneli dotyczących rynku nieruchomości moderowany będzie przez Michała Żuławińskiego, redaktora prowadzącego dział Rynki.

Bankier.pl jest głównym partnerem medialnym Forum Finansów i Inwestycji. Więcej informacji o wydarzeniu, szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Forum.

Źródło:
Tematy
Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki