Zarabiaj pieniądze, sprzątając świat

2023-04-25 10:24
publikacja
2023-04-25 10:24
Zarabiaj pieniądze, sprzątając świat
Zarabiaj pieniądze, sprzątając świat
/ Unsplash

Mają na koncie tysiące akcji wspierających planetę, prawie 56 tys. uzbieranych worków śmieci i 2,5 tys. zbiórek śmieci, ale też ważne wyróżnienia, jak nagroda za najbardziej innowacyjny zielony start-up przyznana przez ONZ podczas Forum w Nairobi. O kim mowa? Oczywiście o Planet Heroes, czyli pierwszej ekologicznej platformie crowdfundingowej łączącej osoby, które sprzątają, z tymi, którzy chcą ich wynagrodzić. Wysłuchaj podcastu z Karoliną Gurgul, szefową komunikacji i PR-u w Planet Heroes.

O tym, że śmieci są największym problemem naszej planety, wie już każdy. Ale nie każdy ma pomysł na jego rozwiązanie. Planet Heroes to rewolucyjny pomysł grupy przyjaciół, którą zainspirowały ogromne sterty śmieci napotkane podczas wyprawy do Puszczy Kampinoskiej. Z ich pasji do sprzątania świata powstała crowdfundingowa ekoplatforma, dzięki której każdy może zostać nagrodzony za „dobry uczynek”. Wystarczy udokumentować zdjęciami sprzątanie przestrzeni publicznej i umieścić je na platformie, a wówczas projekt może otrzymać wsparcie finansowe społeczności.

Wysłuchaj rozmowy z Karoliną Gurgul, szefową komunikacji i PR-u w Planet Heroes, a dowiesz się, jak wyglądała droga od narodzin pomysłu do odpalenia niezwykłego projektu, jak zmienia się ostatnio świadomość ekologiczna Polaków, a także w którym miejscu znajduje się Polska na mapie krajów najbardziej i najmniej zaśmieconych.

fot. Materiał Partnera / 

Źródło:
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki