9,45 zł
0,53% 0,05 zł
Selena FM SA (SEL)

Zmiany w składzie Zarządu Selena FM S.A

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 29 / 2018
Data sporządzenia: 2018-12-19
Skrócona nazwa emitenta
SELENA FM S.A.
Temat
Zmiany w składzie Zarządu Selena FM S.A
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Spółki Selena FM S.A. z siedzibą we Wrocławiu (dalej: „Spółka”) informuje, że w dniu 19 grudnia 2018 roku, Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwały o dokonaniu zmian w składzie Zarządu Spółki.
Do Zarządu Selena FM S.A., z dniem 7 stycznia 2019 roku powołani zostali: pan Dariusz Ciesielski, któremu powierzono funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki ds. Sprzedaży oraz pan Bogusław Mieszczak, któremu powierzono funkcję Członka Zarządu Spółki ds. Operacyjnych.
Powołanie następuje na okres wspólnej trzyletniej kadencji z pozostałymi członkami Zarządu, która rozpoczęła się z dniem 15 czerwca 2018 roku.

Ze składu Zarządu została odwołana z dniem 19 grudnia 2018 r. pani Agata Gładysz-Stańczyk pełniąca funkcję Członka Zarządu.

W dniu 19 grudnia 2018 r. pan Artur Ryglowski, pełniący funkcję Członka Zarządu, złożył rezygnację z dniem 19.12.2018 r. bez podania jej przyczyn, którą Rada Nadzorcza przyjęła.

Życiorysy osób powołanych w skład Zarządu.
Dariusz Ciesielski - absolwent Executive MBA Nottingham Trent University i Wielkopolskiej Szkoły Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończone studia podyplomowe na kierunkach: Materiałoznawstwo produktów rafineryjnych i petrochemicznych na Politechnice Warszawskiej oraz Organizacja i zarządzanie na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 2005-2007 jako Dyrektor Sprzedaży w Royal Unibrew Polska odpowiadał za integrację przejętych browarów polskich w ramach Grupy Royal Unibrew. W okresie 2007-2012 związany był z Grupą Selena, w której jako Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu SELENA CO, odpowiadał za rozwój biznesu w Europie, Azji Środkowej, Turcji oraz na Bliskim Wschodzie. W latach 2012 – 2018 zawiązany z sektorem ropy i gazu, m.in. jako Dyrektor Wykonawczy ds. Handlu Produktami Petrochemicznymi w PKN ORLEN S.A. W tym czasie pełnił także funkcje w organach spółek prawa handlowego, jako członek Rady Nadzorczej w spółkach: ANWIL S.A. (w latach 2014- 2018), Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. (w okresie II – V 2018), oraz członek Zarządu Unipetrol RPA w Republice Czeskiej (w latach 2013 – 2015) i Członek Zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Petrochemicznego (European Petrochemical Association/EPCA) z ramienia PKN ORLEN S.A. ( w okresie VII 2017 – V 2018).

Bogusław Mieszczak - absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, wydziału odlewnictwa. W latach 1983 - 1995 związany z Fabryką Samochodów Małolitrażowych/FIAT Auto Poland, od 1990 roku na stanowisku Dyrektora Odlewni Metali Nieżelaznych w Bielsku – Białej i Dyrektora Odlewni Żeliwa w Skoczowie. W okresie 1995 – 2016 związany z firmą TI Automitive, globalnym producentem., podzespołów samochodowych, gdzie pełnił różne funkcje zarządcze, ostatnio jako Dyrektor Zarządzający w Europie i Afryce, kierując 34 zakładami produkcyjnymi w 13 krajach, ze sprzedażą 800 milionów EUR. Odpowiadał za uruchomienie dodatkowej działalność firmy w Rosji, Turcji i Słowacji. W latach 2017 - 2018 był Dyrektorem naczelnym przedsiębiorstwa SIAT we Włoszech (MI), wiodącym producencie maszyn do pakowania z grupy Maillis oraz jednocześnie był członkiem zarządu firmy Combi, joint venture pomiędzy SIAT a firmą 3M.


Żadna z osób powołanych w skład Zarządu nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki Selena FM S.A.., nie jest też wspólnikiem w żadnej konkurencyjnej spółce cywilnej, spółce osobowej oraz nie jest członkiem organów w innych konkurencyjnych wobec Spółki osobach prawnych.
Żadna z powołanych osób nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-12-19 Elżbieta Korczyńska Członek Zarządu
2018-12-19 Andrzej Lipowicz Prokurent
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl