REKLAMA

Pierwszy Katalog Usług CSR uruchomiony

2010-01-07 07:00
publikacja
2010-01-07 07:00

Firmy szukające wsparcia i usług w zakresie wdrażania społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) będą mogły znaleźć odpowiednich partnerów biznesowych w pierwszym Katalogu Usług CSR, uruchomionym przez CSRinfo.


- Wraz z rozpowszechnieniem się koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu i wzrostem zainteresowania wśród firm jej wdrażaniem, rozwija się  rynek usług w tym zakresie. Jednak brak sprawnego przepływu informacji spowalnia ten proces. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać nasz serwis WWW i uruchomić Katalog Usług CSR, który listuje firmy oferujące profesjonalne usługi w zakresie CSR. Wcześniej trafiały do nas liczne zapytania o to, czy możemy wskazać firmę, organizację, która mogłaby pomóc w konkretnej sprawie. Stąd pomysł na uruchomienie Katalogu - wyjaśnia Liliana Anam, Manager CSRinfo.

Katalog pozwala organizacjom na prezentację swojej oferty, a zainteresowanym firmom na szybkie znalezienie interesującej ich usługi. Jest on adresowany do szerokiego grona firm, które oferują usługi w zakresie doradztwa, wyspecjalizowanych usług i produktów w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.

Martis Consulting, Grupa Manta, PricewaterhouseCoopers, Lighthouse Consultants i CSRinfo to pierwsze firmy, które pojawiły się w Katalogu. Będziemy się starali poszerzać listę firm obecnych w Katalogu, tak by użytkownicy mieli dostęp do najszerszego wachlarza usług. - mówi Liliana Anam.

Katalog pozwala użytkownikom na przeglądanie profili firm, pobranie materiałów oraz łatwe wyszukiwanie, dzięki specjalnej chmurze tagów dla konkretnych usług.

Firmy, które są obecne w Katalogu oprócz profilu online, są również eksponowane offline w materiałach prezentowanych podczas wydarzeń, w które zaangażowane jest CSRinfo. W ten sposób chcemy zintensyfikować przepływ informacji i wypromować sam Katalog. Jest to atrakcyjne dla firm, ponieważ są obecne podczas wyselekcjonowanych wydarzeń poświęconych CSR. - mówi Liliana Anam.

Więcej informacji o Katalogu Usług na stronie http://www.csrinfo.org/pl/katalog/ CSRinfo
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki