1,0900 zł
0,93% 0,0100 zł
Digital Avenue SA (DGL)

Podpisanie listu intencyjnego.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 4 / 2020
Data sporządzenia:
Skrócona nazwa emitenta
DIGITAL AVENUE S.A.
Temat
Podpisanie listu intencyjnego.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:

Zarząd Digital Avenue S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: "Emitent") informuje, iż dostrzegając korzyści płynące z zacieśnienia współpracy i zamierzając wykorzystać efekty synergii, płynące z posiadanego doświadczenia oraz potencjału obu podmiotów, w dniu 16 lutego 2020 r. podpisał ze spółką prawa handlowego z siedzibą w Polsce, będącą studiem deweloperskim (dalej: „Deweloper”) list intencyjny (dalej: „List intencyjny”), w którym Strony postanowiły podjąć negocjacje w sprawie połączenia obu spółek. Planowane połączenie ma nastąpić poprzez przejęcie zgodnie z art. 492 § 1 ust. 1 Kodeksu spółek handlowych, tj. przez przeniesienie całego majątku Dewelopera (spółka przejmowana) na Emitenta (spółka przejmująca) w zamian za wydanie dotychczasowym udziałowcom Dewelopera, akcji Emitenta.

Podstawą podjętej decyzji o przystąpieniu do negocjacji w sprawie połączenia jest przekonanie Zarządów Stron, że po połączeniu powstanie podmiot o mocnej pozycji konkurencyjnej w branży gier komputerowych oraz konsolowych. Nowy podmiot wykorzysta efekty synergii wynikające między innymi z wykorzystania i wzajemnego uzupełnienia potencjału Emitenta i Dewelopera, optymalizacji i zwiększenia skali działania oraz redukcji kosztów działalności.

Strony ustalą warunki współpracy, spisane w Term Sheet (porozumieniu w sprawie podstawowych warunków współpracy; dalej: „Term Sheet”) do dnia 31 marca 2020 roku.

W Liście intencyjnym zastrzeżono, że do dnia podpisania Term Sheet z uwagi na wewnętrzny interes Dewelopera, który prowadzi obecnie zaawansowane rozmowy z międzynarodowym wydawnictwem odnośnie realizowanych przez Dewelopera gier, Strony nie ujawnią jeszcze nazwy Dewelopera.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-02-16 Mariusz Obszański pełnomocnik
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.