REKLAMA
Mistrz inwestowania! Rywalizacja w Wakacjach na Giełdzie

Bogdanka nie planuje emisji akcji

2010-05-17 15:05
publikacja
2010-05-17 15:05
W perspektywie tego i przyszłego roku Lubelski Węgiel Bogdanka nie planuje emisji akcji - poinformował prezes spółki Mirosław Taras.

"Nie pracujemy nad emisją akcji. Z uwagi na przesunięcia w inwestycjach różnie może być z wykonaniem CAPEX-u, poprawiła się też sytuacja gospodarcza samej Bogdanki" - powiedział na konferencji prasowej Taras.

Po wynikach za I kw. zarząd Bogdanki bardziej optymistycznie postrzega wyniki tego roku. Tegoroczny wynik może być na porównywalnym poziomie jak w 2009 r. - poinformował prezes.

"Na ten moment wygląda, że w tym roku możemy się znaleźć w okolicach ubiegłego roku, jeśli chodzi o zysk netto" - powiedział. Dodał, że spółka nie podaje prognoz.

BUDIMEX

Oferta konsorcjum, którego liderem jest Budimex, okazała się najkorzystniejsza w przetargu na modernizację pasa startowego oraz dróg kołowania na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wartość netto oferty Budimeksu wynosi 73,5 mln zł - poinformował Budimex w poniedziałkowym komunikacie. Prace mają być wykonane w ciągu 14 miesięcy.

Źródło:PAP
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki