REKLAMA

Biden: „Wkrótce” wyślemy żołnierzy do Europy Wschodniej

2022-01-29 00:36
publikacja
2022-01-29 00:36
Biden: „Wkrótce” wyślemy żołnierzy do Europy Wschodniej
Biden: „Wkrótce” wyślemy żołnierzy do Europy Wschodniej
fot. TOM BRENNER / / Reuters

Joe Biden powiedział w piątek, że „wkrótce” wyśle niewielką liczbę amerykańskich żołnierzy do Europy Wschodniej, w związku z napięciem między Moskwą a Ukrainę.

„Niedługo wyślę amerykańskie wojska do Europy Wschodniej i krajów NATO” – powiedział dziennikarzom prezydent USA, wysiadając z samolotu po powrocie z podróży do Pensylwanii.

Stany Zjednoczone postawiły już w stan pogotowia 8500 żołnierzy, aby wzmocnić NATO. Joe Biden powtórzył, że nie ma mowy o wysłaniu wojsk amerykańskich na Ukrainę, która nie jest członkiem sojuszu wojskowego.

Wysłanie wojsk do krajów wschodnich ma być dodatkowym środkiem nacisku na rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, który według Amerykanów mógłby zaatakować Ukrainę w lutym.(PAP)

wr/

Źródło:PAP
Tematy
Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Komentarze (45)

dodaj komentarz
jas2
Ktoś ostro prze do wojny w czasie olimpiady.
pstrzezek
Przypomnij sobie kiedy Rosja najechała Gruzję i jaka była wtedy impreza sportowa
fiat126p odpowiada pstrzezek

Akurat działania zbrojne zaczęli Gruzini. Inna sprawa, że sprowokowani, bo Osetia Pd. zażyczyła sobie bycia częścią Rosji.
mooooo
Nam potrzebne są Abramsy a nie dodatkowe geby do wykmienia
peluquero
cokolwiek ten dziadzio zrobi słuchając swoich mocodawców to jest jest pewne, nie dożyje on pełnych konsekwencji swoich poczynań

i to przeraża xD

darius19
same chlopaki od Putina. Musi bolec chlebodawce. I to najlepszych daje na front bolszewickiej propagandy "demeryt_69" & "the_mind_renewed". Jak najwiecej zolnierzy amerykanskich. Trza sie bronic przed agresja i bandyckimi rezimami.
lancealot
"Trza sie bronic przed agresja i bandyckimi rezimami."
Koreańczycy, Irańczycy, Wietnamczycy, Panamczycy, Irakijczycy, Afgańczycy są tego zdania.
Tak jak Węgrzy, Czesi, Gruzini, Afgańczycy, Ukraińcy..
ajwaj_
Ukrainiec
> na swietowanie geja LGBT Bandery pieknie sie ubierz,
dobre gumo-filce z Caritasu, a fufajaka i berecik z wyszywankami
the_mind_renewed
Tysięcy desperatów z Ukrainy ucieka czy też planuje ucieczkę ze względu na napięcia militarne. Angela Merkel z chlebem i solą bądź w pogotowiu. Ps zawsze bidule najwięcej ucierpią gdy natomiast bankierzy za kotar z uśmiechem zadowolenia obserwują efekt swej wytężonej pracy.
the_mind_renewed
Joe ty możesz byś spokojny i zajmij się partyzantką miejską u ciebie i wojną przeciwko policji jak same media to określają. Putin jak będzie chciał to wjedzie na Ukrainę w większości pokojowo, mówiąc językiem propagandy zachodu i odbierze te wojskowe zabawki co wy tam wszyscy desperaci finansowi wysyłacie razem z pozostałymi frajerami.Joe ty możesz byś spokojny i zajmij się partyzantką miejską u ciebie i wojną przeciwko policji jak same media to określają. Putin jak będzie chciał to wjedzie na Ukrainę w większości pokojowo, mówiąc językiem propagandy zachodu i odbierze te wojskowe zabawki co wy tam wszyscy desperaci finansowi wysyłacie razem z pozostałymi frajerami. Już w imieniu Putina mówię serdeczne Bóg zapałać. "Broni ci u nas dostatek, ale i te przyjmuję jako wróżbę waszego dla nas uznania” Ps. Następnym razem wysyłajcie ten cały ekwipunek bezpośrednio na nasz adres do Moskwy.

Powiązane: Wojska USA w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki