Styl.fm i Szafa.pl - wspólny pakiet reklamowy

Od marca br. dwa czołowe polskie portale specjalizujące się w tematyce urody i mody – Styl.fm oraz Szafa.pl - nawiązały współpracę w zakresie wspólnej sprzedaży powierzchni reklamowej.


Styl.fm i Szafa.pl oferują wspólnie pakiet reklamowy w formacie Rectangle 300x250 emitowany w obu portalach. Pakiet oferuje bardzo duże dotarcie tygodniowe – aż do 330 tysięcy użytkowniczek, zainteresowanych modą, urodą, najnowszymi trendami i zmianą swojego wyglądu. Liczba odsłon w ramach tej oferty to ponad 10 mln tygodniowo. Wspólna  oferta łączy również w sobie zalety reklamy w serwisie kontentowym jak i społeczności zakupowej. Affinity Index pakietu w grupie docelowej kobiety to 140, 34.


Styl.fm to portal internetowy dla aktywnych kobiet, na łamach którego znajdują się aktualności dotyczące najnowszych trendów w modzie i urodzie, zapowiedzi wielu ciekawych imprez modowych oraz galerie z najnowszymi kolekcjami marek odzieżowych i z pokazów najważniejszych projektantów mody. Portal posiada świetną grupę docelową – wierne i bardzo aktywne użytkowniczki, które dodają zdjęcia do galerii, gdzie komentują zdjęcia innych użytkowników i również wypowiadają się na obszernym, ogólno tematycznym forum dyskusyjnym. To zwarta i zaangażowana społeczność kobiet, zainteresowanych nowościami w świecie mody, kosmetyków oraz zmianą swego wyglądu i pielęgnowaniem urody i zdrowia.

Szafa.pl to miejsce, gdzie spotykają się miłośniczki mody, kreowania trendów, osoby, które chcą doradzić innym, zapytać o radę, znaleźć inspirację. W tym miejscu każda użytkowniczka może założyć za darmo swoją wirtualną szafę. Serwis skupia setki tysięcy użytkowniczek, co umożliwia również wymianę ciuchów między nimi, jak również sprzedaż nieużywanych elementów garderoby. Szafa.pl jest nowym, świeżym miejscem w internetowym świecie mody./ Styl.fm
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Rozlicz PIT za 2017
szybko i bez błędów

lub uruchom online teraz

Kalendarium przedsiębiorcy

  • Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

    Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

  • Składkę na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne odprowadzają jednostki budżetowe, zakłady budżetowe i gospodarstwa pomocnicze.

  • Termin uiszczenia podatku dochodowego od podatników rozliczających się w formie karty podatkowej.

    Termin wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego pobranego od wpłaconych w poprzednim miesiącu dochodów z udziałów w zysku. Termin złożenia deklaracji oraz wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od zagranicznych osób prawnych, czyli osób prawnych niemających siedziby lub zarządu na terenie Polski.

  • Termin płatności składek oraz złożenia deklaracji przez pracodawców zatrudniających pracowników.

    Termin przekazania sprawozdania do systemu INTRASTAT, za poprzedni miesiąc kalendarzowy, gdy realizowano transakcje wewnątrzwspólnotowe podlegające obciążeniu podatkiem od towarów i usług (VAT).

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl