REKLAMA

SLD: To nie było expose to był testament

2014-10-01 15:59
publikacja
2014-10-01 15:59

To testament, a nie expose - tak wystąpienie programowe rządu Ewy Kopacz ocenił Leszek Miller. Lider SLD przypomniał w trakcie sejmowej debaty, że to już trzecie expose wygłaszane przez premiera koalicji PO-SLD

Jego zdaniem, spraw zaniedbanych i niepodjętych jest bardzo dużo. To nie jest expose, które można brać poważnie, to raczej "koalicyjny rachunek sumienia" mówił Miller. W jego opinii, to jest wykaz tego, czego koalicja nie zrobiła i czego już nie zrobi.

Leszek Miller dodał, że w Polsce nie będzie wojny i nie ma powodu straszyć Polaków, ale według lidera SLD zagrożone jest bezpieczeństwo socjalne, jeżeli chcecie straszyć Polaków - straszcie tradycyjnie - PiS-em mówił Leszek Miller.

W opinii Milera, szkoda, że w expose Ewy Kopacz zabrakło światopoglądowych deklaracji. Pani premier przemilczała konwencję o zwalczaniu przemocy w rodzinie, nie wspomniała o ustawie o zapłodnieniu in vitro wyliczył lider SLD.

Głosowanie nad wotum zaufania dla rządu odbędzie się o godzinie 19.00.


Informacyjna Agencja radiowa(IAR)/Edyta Poźniak/K.P.


Źródło:IAR
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~foxi
Dobry tytuł - to był testament tych POmyleńców !Ta kobieta opowiada kompletne bzdury o tą nieuczciwej konkurencji z węglem !Niech tu w Polsce produkują po prostu taniej ! Kto to słyszał 14 pensji ...Należy dać za 1 zł. te nierentowne kopalnie cwaniakom z kopalń. Niech pokażą jak się gospodarzy ... Chętnie kupię Dobry tytuł - to był testament tych POmyleńców !Ta kobieta opowiada kompletne bzdury o tą nieuczciwej konkurencji z węglem !Niech tu w Polsce produkują po prostu taniej ! Kto to słyszał 14 pensji ...Należy dać za 1 zł. te nierentowne kopalnie cwaniakom z kopalń. Niech pokażą jak się gospodarzy ... Chętnie kupię tani, dobry, polski węgiel i jeszcze będę go woził dalej za Odrę i Nysę ...!

Powiązane: Rząd Ewy Kopacz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki