REKLAMA
PIT 2023

SIMFABRIC S.A.: Rozpoczęcie procesu certyfikacji gry Counter Terrorist Agency na konsolę Nintendo Switch

2020-06-10 08:58
publikacja
2020-06-10 08:58
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 35 / 2020
Data sporządzenia: 2020-06-10
Skrócona nazwa emitenta
SIMFABRIC S.A.
Temat
Rozpoczęcie procesu certyfikacji gry Counter Terrorist Agency na konsolę Nintendo Switch
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje, iż w dniu 10 czerwca 2020 r. rozpoczęto proces certyfikacji gry Counter Terrorist Agency na konsolę Nintendo Switch (dalej jako: Gra) w sklepie Nintendo eShop.

W procesie powstawania Gry Emitent odpowiedzialny jest za portowanie i wydanie Gry na konsolę.
Spółka jest również właścicielem praw majątkowych do Gry. Gra Counter Terrorist Agency przygotowywana jest w pierwszej fazie z myślą o rynku amerykańskim oraz europejskim.

Premiera Gry planowana jest na lipiec 2020 roku przy czym Spółka zastrzega, że termin ten może ulec zmianie. Dokładny termin premiery zostanie podany do publicznej wiadomości za pośrednictwem raportu bieżącego.

Counter Terrorist Agency jest symulatorem międzynarodowej agencji zwalczającej światowy terroryzm, bazujący na popularnej mechanice gry znanej z takiego przeboju jak 911 Operator. Licencja na Grę została pozyskana od firmy Games Operators S.A. notowanej na rynku głównym GPW na podstawie umowy wydawniczej podpisanej 20 stycznia 2020 roku, o którym informował Emitent w raporcie bieżącym ESPI 2/2020.

Gra to trzeci z pięciu planowanych w tym roku symulatorów przeznaczonych do portowania na konsole nowej generacji: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. Emitent planuje rozbudować portfolio symulatorów na konsole do 10 tytułów w roku 2020. Gra będzie piątym symulatorem z portfolio konsolowego Emitenta.

Dwa pierwsze: Farm Expert 2019 oraz Construction Machines Simulator cieszą się bardzo dużą popularnością na konsole Nintendo Switch i po sukcesie w dystrybucji cyfrowej doczekały się wersji pudełkowych, wydanych przez zachodnich dystrybutorów w Europie, Australii, Afryce Południowej i Ameryce Północnej.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta w przyszłości oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-06-10 Julia Natalia Leszczyńska Prezes Zarządu Julia Natalia Leszczyńska
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki