REKLAMA

Ranking portali finansowych: Euromoney.pl w ścisłej czołówce

2001-02-02 15:43
publikacja
2001-02-02 15:43

Ranking portali finansowych: Euromoney.pl w ścisłej czołówce

Euromoney.pl zajmuje 1-2 miejsce w rankingach funkcjonalnych i 3-4 miejsce w rankingach popularności spośród najczęściej odwiedzanych serwisów finansowych w polskim internecie - wynika z badania przeprowadzonego przez SMG/KRC na próbie 206 inwestorów prywatnych i 159 instytucjonalnych. Jest to niewątpliwie bardzo duży sukces biorąc pod uwagę, że euromoney.pl należy do jednych z najkrócej działających portali finansowych. Wynik ten zasługuje na szczególną uwagę ze względu na fakt, że został osiągnięty bez poniesienia żadnych (!) kosztów na kampanię promocyjną, co istotnie wyróżnia portal na tle innych podobnych przedsięwzięć w Polsce.

Więcej niż połowa respondentów (54,3 proc.) ankietowanych przez SMG/KRC Poland Media w ramach pierwszego tego typu badania najczęściej korzysta z serwisu biznesowego Onet.pl. Drugim najczęściej wskazywanym spontanicznie serwisem jest Parkiet.com.pl. Trzeci jest serwis biznesowy Wirtualnej Polski (32,1 proc.). W tym doborowym towarzystwie Euromoney.pl zajęło ósme miejsce z 17,5 proc. głosów wskazań. W tym miejscu należy zaznaczyć, że autorzy rankingu umieścili w jednym rzędzie portale horyzontalne, jak Onet i WP, z portalami wertykalnymi do jakich należy Euromoney.pl. W rankingu popularności samych portali finansowych euromoney.pl zajął trzecie miejsce (ranking popularności).


We wszystkich rankingach funkcjonalnych czyli pod względem aktualności podawanych informacji i ich jakości euromoney.pl zajęło 2-gie miejsce. Ankietowani inwestorzy umieścili nasz portal na 1-szym miejscu w rankingu najszybciej ładujących się stron (średnia ocena serwisów pod względem szybkości).

W ciągu ostatnich czterech tygodni osiągnęliśmy 1,7 mln odsłon, o 21% więcej niż w grudniu 2000. Do końca stycznia na portalu euromoney.pl założono blisko 1,9 tys. portfeli inwestycyjnych.

Dziękujemy wszystkim za zaufanie i wysokie oceny. Liczymy także na dalszą współpracę w 2001 roku.
Źródło:
Tematy
Otwórz Konto Mój Biznes i zyskaj nawet 1800 zł

Otwórz Konto Mój Biznes i zyskaj nawet 1800 zł

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~Fransuła
Zawsze korzystam z interentowych portali do płącenia, czxasem zdarzy się jakaś fajna promocja, a prowizje nie są aż takie wysokie:) Bardzo lubię np. ten portal: https://www.mojeplatnosci.pl/nasze-uslugi , bardzo przejrzyście o wszystkim mówią i nigdy się nie zacina:)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki