REKLAMA

Klabater podtrzymuje, że najnowsza gra "Moonshine Inc." zadebiutuje w III kwartale

2022-08-19 14:16
publikacja
2022-08-19 14:16
Klabater podtrzymuje, że najnowsza gra "Moonshine Inc." zadebiutuje w III kwartale
Klabater podtrzymuje, że najnowsza gra "Moonshine Inc." zadebiutuje w III kwartale
/ GPW

Klabater podtrzymuje, że najnowsza gra spółki, "Moonshine Inc.", zadebiutuje w III kwartale - poinformowali przedstawiciele zarządu. Najnowszy trailer gry ma być pokazany podczas targów Gamescom w Kolonii, gdzie Klabater ujawni również datę premiery. Jednocześnie trwają prace nad kontynuacją gry "Crossroad Inn".

"Utrzymujemy, że gra zostanie wydana w III kwartale 2022 roku. Więcej szczegółów ogłosimy w Kolonii" - powiedział członek zarządu Michał Gembicki, zapytany o wcześniejsze plany dotyczące wydania gry.

Klabater zaprezentuje swoją najnowszą produkcję na targach Gamescom w niemieckiej Kolonii. Spółka weźmie udział zarówno w części biznesowo-branżowej wydarzenia, jak i w części otwartej. Zapowiedziano, że 24 sierpnia na Gamescomie zadebiutuje trailer gry, a uczestnicy wydarzenia będą mogli zagrać w fragment rozgrywki.

Produkcja to gra strategiczna typu tycoon, w którym odbiorca będzie rozwijał swój interes bimbrowniczy. Gra zadebiutuje tylko na komputerach osobistych. Ogłoszono również, że Klabater będzie starał się portować grę na konsole w przypadku jej dobrych wyników. Cena "Moonshine Inc." ma wynieść 19,99 USD/euro. Targi w Kolonii są wpisane przez spółkę w strategię marketingową produktu, na którą Klabater planuje przeznaczyć łącznie ok. 500 tys. zł. Obecność spółki na Gamescomie to koszt ok. 200 tys. zł.

Przedstawiciele spółki poinformowali, że produkcja gry kosztowała ją do 1,5 mln złotych, dodając, że zaimplementowano w niej systemy, na które wcześniej spółka otrzymała dofinansowania o wartości ok. 4 mln zł.

Gra została dodana do list zainteresowania na Steam (wishlist) przez ok. 30 tys. zainteresowanych. Klabater zakłada, że po Gamescomie gra trafi na 50 tys. takich list.

Jednocześnie poinformowano, że trwają prace nad kontynuacją "Crossroads Inn". Spółka przewiduje, że produkcja będzie gotowa za około 1-1,5 roku. (PAP Biznes)mcb/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zamów kartę flotową BP Komfort Prepaid

Zamów kartę flotową BP Komfort Prepaid

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki