REKLAMA

JR Holding ASI chce współpracować przy wdrożeniu terapii leczenia stwardnienia rozsianego

2020-02-12 08:58
publikacja
2020-02-12 08:58

Notowana na NewConnect spółka JR Holding ASI podpisała ramowe warunki współpracy ze swoją spółką portfelową Adelante, z Synerga.fund oraz dr n. med. Wojciechem Orłowskim, której przedmiotem będzie wykorzystanie terapii autologicznego transferu komórek macierzystych szpiku kostnego w leczeniu stwardnienia rozsianego - podała spółka w komunikacie.

/ fot. PJiiiJane / Shutterstock

Zgodnie z term sheet, spółka Adelante (spółka portfelowa JR Holding ASI) będzie odpowiedzialna za operacyjne prowadzenie projektu, JR Holding ASI zobowiązał się do zapewnienia finansowania pierwszego etapu projektu w wysokości przynajmniej 5 mln zł do 31 marca 2020 r., natomiast notowana na rynku NewConnect spółka Synerga.fund odpowiedzialna będzie za marketing i skalowanie terapii na świecie, budowę globalnej marki spółki Adelante oraz produktu i terapii.

Zgodnie z harmonogramem komercyjne wprowadzenie terapii do ośrodków medycznych ma nastąpić w drugim półroczu 2020 roku.

Strony planują ponadto podjęcie działań zmierzających do przekształcenia Adelante w spółkę akcyjną i wprowadzenia jej do obrotu na GPW.

JR Holding ASI jest notowana na rynku NewConnect od 2012 roku.

Głównymi inwestycjami JR Holding ASI są pakiety akcji w spółkach notowanych na NewConnect: Columbus Energy (instalacje fotowoltaiczne), One More Level (producent gier komputerowych) i Synerga.fund (biotechnologia i gry komputerowe), Thunderbolt (sportowa i edukacyjna platforma internetowa, w trakcie budowy), Premium Fund (mobilne gry komputerowe, w trakcie negocjacji), oraz notowanej na głównym rynku GPW spółki Setanta (w trakcie połączenia z All in! Games, wydawcą gier komputerowych).(PAP Biznes)

pel/ gor/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki